Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kérdezte a barátnőm, hogy a...

Kérdezte a barátnőm, hogy a ki szebb ő, vagy a barátnője Petra. Én őszintén megmondtam neki, hogy a barátnője. Erre haza zavart, vagyis a csajhoz, hogy menjek akkor hozzá. Csak nekem van ilyen agyhalott nőm?

Figyelt kérdés

2015. jan. 21. 14:20
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
másik lány h hívták? csak nem Juliának
2015. jan. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Mégis mit vártál! Nők!
2015. jan. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

#5

Öld meg magad.

#1

Minek?:)

Amugy Jaguár írta jól,de én nem tudok hazudni.

2015. jan. 21. 14:32
 14/25 anonim ***** válasza:
csak úgy kérdezném,kíváncsiságból a pasiktól,hogyha fordított helyzetben azt mondja a nőtök,hogy a józsi haverotok jobb pasi mint ti, az nektek milyen lenne?
2015. jan. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
39%
A 7-es a lehető legjobban leírta a jelenséget. A nőkhöz a fülükön keresztül vezet az út.
2015. jan. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
5%

#5-os apukaja vagyok, a fiam epp most lett ongyilkos.

Menj a fenebe kerdezo.

2015. jan. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
szerintem a pasik is hisztisek,egyszer az én pasim is hisztizett,mert azt mondtam neki hogy a másik helyesebb
2015. jan. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
81%
Ti férfiak se vagytok jobbak tőlünk, ha nektek mondják a szemetekbe, hogy a másikótok (haver, ismerős)jobb pasi, szexibb, jobb a teste, vonzóbb akkor ti is vérig vagytok sértve, a férfiúi büszkeségetek a béka segge alá megy :D
2015. jan. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

#14

Kinevetném,mert valószínű,hogy én jobb pasinak gondolnám magam.:)

De nem zavarna.

2015. jan. 21. 14:37
 20/25 anonim ***** válasza:

Jaguár jól írta.


Amúgy vannak tipikus női kérdések, amikből nehéz jól kijönni, de még VÉLETLENÜL SEM szabad őszintének lenni.

A nők azt mondják elvárják és szeretik az őszinteséget. Ez így is van. Csak nem bírják. Tipikusan mint az aki szereti a piát de nem bírja, megborul tőle.


Mindig dobd vissza a labdát és azt mindig határozott, és "nem egyértelmű?" nézéssel. Erre a kérdésre a legjobb válasz: "Persze, hogy te, hisz veled vagyok nem?" Így végig gondolja, és logikusan is belátja, hogy igazad lehet.


Másik "kedvenc" kérdés: Nem vagyok kövér? (nah ebből gyere ki jól) válasz: "persze, hogy nem, de tudod jól, hogy megmondanám ha az lennél". Ha meg nagyon is az és már nem bírod, akkor legyél őszinte.


Az őszinteséget elvárják, de csak akkor használd a kínos kérdéseknél ha le akarod koptatni, és szakítani akarsz.


Ha meg majd profi leszel később előbb elkapod azt a petrát egy két estére, aztán jössz össze a csajjal.


De ha "móresre" akarod tanítani, akkor spanolj sokat petrával! És ha megkérdezi miért, mond meg, hogy őt szeretted, és most is, de kidobott mert őszinte voltál és rendes, és ne megy hazug b*nkó. Azért bűnhődsz mert nem vagy olyan gerinctelen mint a többi pasi.


És utána dőlj hátra és várd a hatást :))) Bűntudat rulz :)

2015. jan. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!