Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szemezésből ki lehet venni az...

Szemezésből ki lehet venni az érzelmeket? 15L

Figyelt kérdés

Pl ha mosolyog jobban tetszik vagy ilyesmik

Mert van egy fiú, aki úgy szemez velem, hogy meg se rebben a szeme, csak rámnéz egy idejig, észreveszem, tartja, majd elkapom, ezután nem tudom, néz-e... Semmi mosoly...

Csak néha jön zavarba, amikor mosolygok valamin és ránézek, akkor viszont teljesen rajtam felejti a szemét, csak ki nem tátja a száját hozzá... Máskor meg semmi.

Alapból meg nem túl kedves velem, de mindegy.

Szóval, ki lehet venni belőle?



2015. jan. 20. 20:46
 1/5 anonim válasza:

ki, pasztmeg!

á, kész vagyok a szemezős kérdésektől!

2015. jan. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kérdezd meg bazki,nehezedre esik?
2015. jan. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Valaki, aki kevésbé paraszt?
2015. jan. 20. 20:55
 4/5 anonim válasza:
Szerintem igen, lányoknál én.érzem:)) hajrá 16f
2015. jan. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem az érzelmeket nem lehet kivenni, de azt, hogy tetszel e neki, azt a szeméből szerintem ki tudod venni! Sőt, lehet, hogy azt is, ha esetleg kezd érezni irántad valamit, de inkább a viselkedéséből látszhat :) Esetleg, ha beszéltek ott nézz a szemébe, s akkor sokmindent megtudsz, amit szeretnél! :) Sok Sikert!:) 16/F
2015. jan. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!