Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit képzelnek magukról a mai...

Mit képzelnek magukról a mai csajok?

Figyelt kérdés

Mulkor beszélgettek az unokatesommal és azt mondja nekem"a városban nincs egy jo pasi sem"


Nem olyan nagy város,20000fős,de hát ilyet akkor sem mondanék,ha tökéletes lennék-.-

Ez csak egy példa volt.


Akkora lett a mai lányok elvárása a fiukkal szemben,hogy az valami hihetetlen.

Pedig smink nélkűl ők sem jobbak a fiuknál,akiket elküldenek általában.

A szép ember meg amúgy is nagyon ritka...

Persze a kanos fiuktól mindenhol megkapod,hogy szép vagy...

De mi fiuk megdugjuk azt is,aki nem tetszik,csak legyen egy elfogatható teste és kész...azonnal vinnénk dugni.


Szerintem ne szálljatok el a sok kamu visszajelzéstől.



2015. jan. 20. 20:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Vannak értelmes, normális nők, akik nem válogatnak ennyire, de amikor a többség előadja a nagyhalált, hogy nincsenek jó pasik, senki nem néz rájuk stb., akkor onnan menekülni kell. Ilyenkor ugyanis az a helyzet, hogy próbálkoznak náluk, csak rendszerint valamilyen indokkal kiszórják a csajok a delikvenseket, mert "nem tetszenek".
2015. jan. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Na, ez azért nem így van!

Az tény, hogy a fiúk arccal szinte semmit sem tehetnek, de ha egy lánynak előreugrik az állkapcsa, akkor sminkkel is ugyan olyan. A smink csak tompítja a hibákat, és kiemeli a szép részeket, de így is könnyen rusnya maradsz...

Edzeni mintkét félnek kell.

Én egy éve alig eszem, csokit sem, cukrot sem, kevés kaját (a milka hiányzik) és fogytam is, de még mindig nem vagyok vékony!

A fiúknak meg edzeni kell, ez kb ugyanolyan kaliberű, mint anfolyamatos visszafogás... (Édességekkel álmodom!!!)

Férfiaknál is ugyanúgy lehet fodrász...

Szóval szerintem mindkét nemnek kb ugyanannyira nehéz jól kinézni, mert alapjában véve a jól elérése nehéz, mert átlagon (nem sokkal) felülibbet jelent. Azért próbáljátok meg innen is megnézni!

2015. jan. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Gondolj bele.

Kigyúrod magad,amihez több év szenvedés kell!

Kigyúrtad maga...elérted azt a szintet,hogy a csajok szóba állnak veled.

Összejössz egy csajjal...ránézel és ezt gondolod magadban"ezért gyúrtam,szenvedtem én éveket,hogy ő velem legyen?"


Ezért nem gyurnék a csajok kevéèrt:)

2015. jan. 20. 20:22
 14/21 anonim válasza:
Először is. Egy lány ezt mondta neked, és te már a 'mai csajokról' beszélsz? Ez annyira rossz, hogy mindig általánosítunk!:( A szép ember nagyon ritka? Nem tudom, neked egy ember mitől szép, de azért ez egy eléggé komplex dolog. Amúgy az valóban szuper, hogy egy lány egy városból senkivel sem akar összejönni, de egy srác megdug minden lányt akinek elfogadható teste van? És akkor a lány a rossz?:D
2015. jan. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

"Először is. Egy lány ezt mondta neked, és te már a 'mai csajokról' beszélsz?"


Már itt elbuktál...direkt oda irtam,hogy ez csak Egy példa volt.

2015. jan. 20. 20:29
 16/21 anonim ***** válasza:

A szép., igazi nőies formához is több év kell.....plusz folyamatos szőrtelenítés.

Az igazán szép női alak sportos, amihez ugyanúgy mozgás kell!

Ha nem magadért, hanem a lányokért gyúrsz, az már régen rossz...

Én is elkezdtem sportolni, és önzően hangzik, de végig arra gondolok, hogy szebb leszek minden egyes fekvőnél...

2015. jan. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
# 16 dehogy önző, pont hogy magadért kell csinálni
2015. jan. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"Ha nem magadért, hanem a lányokért gyúrsz, az már régen rossz..."


Ez annyira ócska duma.. Az nem magamért van, ha azért gyúrok, mert jobb testtel jobb csajom lehet? :D Ez kb ugyanaz mint azt mondani, hogy ne azért tanulj, hogy jó állásod/fizetésed legyen, hanem magadért!

2015. jan. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
2015. jan. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Már ott elbulktam? :D akkor a kerdesben miert tobbesszamban irtad?;) de lenyegtelen, ahogy latom teged nem nagyon lehet meggyozni.
2015. jan. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!