Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Igaz hogy a mai 18-24 éves...

Igaz hogy a mai 18-24 éves csajokkal nehezebb ismerkedni, mert túl sokat képzelnek magukról?

Figyelt kérdés
25/f vagyok, régóta nincs barátnőm, de ez nem annyira érdekes. A lényeg, hogy volt alkalmam beszélgetni sokféle csajjal (munka része) és nekem mindig az volt a benyomásom, hogy a 30 felettiek sokkal bölcsebbek, és normálisabbak, megértőbbek, velük a párkapcsolat is könnyebben menne, míg a fiatalok el vannak ájulva a külsejüktől, meg attól milyen státuszúak. Nem lehet egy normálisat is találni a fiatalabb korosztályból? Mi ennek az oka? Én nem a partipics@kra gondoltam, mert az az alkatomhoz nem nagyon passzol.

2014. szept. 20. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
vagy csak rossz réteggel beszélgetsz ;)
2014. szept. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez igaz.
2014. szept. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A nem partipics*knak is van bőven jelentkezőjük szép számmal,főleg ilyesmi korban,amikor kb. mindenféle korosztályból válogathat is kedvére...Szerinted mennyire fogja érdekelni,ha eggyel kevesebb vagy több kezdeményez nála?Ha jóképű,akkor megismeri esetleg,ha nem akkor megy a levesbe a többihez.

Normális?Olyan nem igazán létezik...

2014. szept. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

az a korosztály amit írtál,ők megtehetik hogy válogassanak.

és meg is érdemlik,mert nagyjából ez a 6-7 évük van a hattyúdalra,ilyenkor néznek ki a legjobban és ilyenkor zsong körülöttük a legtöbb férfi.

mert 25 fölött rendszeres edzés és étrend nélkül elplöttyedt testtel az esélyeik drasztikusan csökkennek.

2014. szept. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én értem, hogy megtehetik, hogy válogatnak, de ezt azt is jelenti, hogy mindegyik felszínes, beképzelt, komolytalan és hülye? Amugy az idősebbek is voltak fiatalok, mégsem ilyenek most. lehet hogy csak azért, mert változtattak a "stratégiájukon", és normálisabbak lettek, vagy pedig egy normális érési folyamat. A sz@r az egészben az, hogy a 18-24 éveseket megnézem rendesen, lógatom a nyálamat, de ugyanakkor tartok is tőlük, izgulok ha besézlni kell vmelyikkel, stb, de nagyon akarnám őket ugyanakkor. Az idősebbek kevésbé kellenének, viszont sokkal de sokkal inkább el tudnék velük képzelni egy belsőséges kapcsolatot. Ha választanom kellene mégis az utóbbit választanám azt hiszem.
2014. szept. 20. 21:53
 6/8 PearlDiver ***** válasza:

Van egy csomó gátlásos komplexusos lány is ebben a korosztályban. Velük lehet hogy azért nehezebb.

De szerencsére vannak normálisak is! Csak nem kell bemesélni magadnak hogy az egész világ összeesküdött ellened.

2014. szept. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez baromság, már ne is haragudj! Én 18 vagyok, és nem vagyok elszállva magamtól, sőt! Túlságosan is visszahúzódó és komplexusos vagyok... Talán pont, hogy emiatt nehezebb velem ismerkedni, és nem azért, mert túl sokat képzelnék magamról! És bulizni nem szoktam, úgyhogy nem vagyok partip*csa sem.

Amúgy meg nem hiszem, hogy ilyesmit korhoz kellene kötni, mert mind mások vagyunk... Sok korombeli lány olyan, mint én, és sok - talán sajnos több - olyan is van persze, mint amit te említettél, kérdező. De ugyanúgy akad bőven olyan 30-as nő is, aki full egoista, felelőtlen, bulizós, stb., szóval pont olyan, mint amilyennek a 18-24 éves korosztályt illetted. Épp ezért, szerintem ez az elméleted elbukott.

18/L

2014. szept. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyébként attól még, hogy valaki komplexusos - mint például én -, az nem azt jelenti, hogy velünk lehetetlen ismerkedni! Csak nehezebb, de ha valaki azért türelmesebb és megértő, akkor nincs akadálya...

Előző voltam.

2014. szept. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!