Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol tudnék csajokkal ismerkedni?

Hol tudnék csajokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

19/F vagyok, még suliba járok és itthol segitek a gazdaságban nem nagyon járok sehova eddig 4-5ször voltam discóba de nem annyira jött be, nyaranta elmegyek 1-2szer strandra máshova nemigazán.

Barátok nemnagyon vannak, az osztályból vannak haverok de csak suli időben vagyok velűk.

Változtatni kellene valamin és olyan helyekre mint pl. szomszéd falukba átmenni fagyizni, bárba kajálni érdemes elmenni? vagy milyen helyekre menjek el ahol időttölteni és ismerkedni lehet? néha már unalmas itthol űlni.



2014. aug. 9. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:

suli az jó hely szerezni prédát,

de a barátság extrákat ovatosan lépd át,

csaj az mindenhol van nézz csak körbe,

de ha biztosra akarsz menni ne nézz tükörba

2014. aug. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szólj a sulis haveroknak, hogy menjetek el valahova inni vagy kajálni. Mondjuk csajozni leginkább szórakozóhelyen tudsz, mert ott vannak a legtöbben.
2014. aug. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bp., Rákóczi tér.

Legyen nálad minimum 10 000 Ft, mert a csajokat ki kell érdemelni ;)

2014. aug. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elég faramuci helyzet ez a mai világban, mert ismerkedni leginkább szórakozóhelyeken lehet. Viszont aki olyanokkal akar ismerkedni, akik nem járnak ilyen helyekre, az komoly bajban van.
2014. aug. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Vidéki vok, Bp kilőve.
2014. aug. 9. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!