Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ilyen velem? Van egy...

Miért ilyen velem? Van egy fiú aki tetszik nekem. Eddig sokszor beszélgettünk meg minden de mostanánabán nem szól hozzám, csak a barátnőmhöz szól[de hozzá is csak akkor ha ott vagyok vele] meg sokszor néz. Az osztálytársaim tudják hogy tetszik nekem.

Figyelt kérdés

2015. jan. 20. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a változás csak így spontán jött, látszólag semmi oka?
2015. jan. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincsen,
2015. jan. 20. 15:31
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha lássa hogy barátnőmmel vagyok, akkor néha odajön hozzánk s beszél vele egy-két szót. De biztos hogy nem tetszik neki, mert csak általános dolgokról beszélgetnek, s órán is meg szünetben is sokszor néz engem, ja meg tesi órán is! De azt nem tom, hogy azért mert tetszem neki, vagy csak azért hogy azt higgyem vagy azért mert tudja hogy tetszik nekem!
2015. jan. 20. 15:34
 4/5 Meridián1 válasza:

Bizonyára tetszel neki, csak nem mer odamenni hozzád, zavarba jön a jelenlétedben. Ezért beszélget a barátnőddel, akkor közelebb kerülhet hozzád is, csak nem meri megtenni az első lépést.

Úgyhogy találj ki valamit és lépj hejette, mert Ő nem mer...

2015. jan. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi, képzeljétek h. már egy jó ideje nem szól hozzám! Miért?
2015. jan. 29. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!