Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Már régóta tetszik egy lány...

Skadowsk kérdése:

Már régóta tetszik egy lány de nem merek kezdeményezni a bunkó osztálytársaim miattmit tehetnék?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy már sok idelye tetszik és szerintem én is tetszek neki lehet hogy rosz helyre irom ezért is bocsi 14f
2014. nov. 3. 19:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hazafelé menet gondolom nincsenek veled a barátaid, akkor tudnál a lánnyal pár szót váltani és akkor letudod szűrni hogy tetszel e neki vagy sem :)
2014. nov. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljen a bunkó osztálytársaid véleménye. Ennyi.
2014. nov. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Akkor kezdj vele, érdeklejen csak az ő véleménye az egészről, osztálytársaidat meg csapd le :D

Tudom milyen érzés, mi 17 évesen titokban kezdtük a kapcsolatot, mert nem tetszett, hogy a barátom két osztálytársnője a hátunk mögött mindenkiről pletykált (évfolyamtársak vagyunk)

2014. nov. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerezz egy puskát aztán ha köcsögök az osztálytársak akkor hedsát, DUPLAGYILOK, multikill, utlrakil, monszterkill, momomomommonszterkill kill kill...
2014. nov. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Miota ismeritek egymast? A lany hany eves?
2014. nov. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Amúgy honnan ismered a lányt?
2014. nov. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
En ugyanigy vagyok, csak en kany vagyok,( es sztem tetszek a fiunak, d nem mer kezdemenyezni) es csak azt tudom mondani hogy idegesito, hogyha egy fiu annyira nem kepes, hogy odamegy hozza es beszelget vele. Az osztalytarsaidat szard le , ahogy mar nondtak elottem, es kuzdj a csajert!!! Sok sikert !! ;)
2014. nov. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szard le a bunkó osztálytársaidat!
2014. nov. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

amugy airsoft ozok tehát a fegyver nem probléma

2014. nov. 4. 18:54
 10/13 anonim válasza:
Hova jarsz suliba?
2014. nov. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!