Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Netes ismerkedésnél mennyire...

Netes ismerkedésnél mennyire gyakori manapság az átverés?

Figyelt kérdés
Előfordulnak még sokan, vagy már leálltak ezzel, hogy nőnek adják ki magukat fiúk, meg hasonló viccesnek hitt átverések?

2015. jan. 20. 09:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, mondjuk én naiv is vagyok, de azért valahol a másik embert is minősíti, ha az a legnagyobb élvezete, hogy szándékosan átver valakit. Biztosan szegényes lehet az élete, ha ez okoz neki örömöt. :)
2015. jan. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A GYK is tele van olyan elmeroggyant macskajancsikkal, akik a 30-hoz is közelebb vannak, mint a 20-hoz, és mégis élvezik, ha nőként mindenkitől kicsikarhatnak személyes információkat. Olykor nálam is bepróbálkoznak néhányan, valamelyiket egész jó színészi tehetséggel áldotta meg a mindenható.
2015. jan. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#12: Valahol még sajnálom is az ilyeneket, szegényeknek nyomorult életük lehet, remélem, azért őket is átverik. :) Mondjuk biztosan szr lehet, ha ez a legjobb szórakozásuk, gondolom, valami féreg népség, tele frusztrációval.
2015. jan. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!