Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerelmes vagyok egy fiuba de...

Szerelmes vagyok egy fiuba de meg nem beszelgettem vele. Nem hiszem hogy tetszem neki de fel akarom hivni magamra a figyelmet hogy legalabb eszrevegyen. Mit csinaljak hogy eszrevegyen?

Figyelt kérdés
Nyolcadikosok vagyunk mindketten csak mas osztalyba jarunk. Ez a fiu inkabb csendes de vicces. Nem bunko de amikor koszontem neki oda se nezett de lehet azert mert halkan koszontem mivel nem tudom hogy kellene ismerkedni vele. Fiuk nektek milyen kulselyu lany jon be? Ez mikor nemszamitana nektek? Volt mar sokszor olyan hogy nagyon kozel altunk egymashoz kb 20cm re es annyira zavarban voltam hogy elfutottam volna de a baratnoim nem engedtek..hattal alt de en inkabb elmentem nehogy meglasson.. szerintetek hogy kozeledjek fele?
2015. jan. 19. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Mosolyogj, köszönj neki, nevess mikor emegy mellettetek (ha barátnőiddel vagy) stb
2015. jan. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az udvarban véletlenül dobd meg egy labdával, és odamész bocsánatot kérni.
2015. jan. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként még nem vagy szerelmes, csak tetszik neked.
2015. jan. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

20/f

Furcsa, de ezt főleg általános iskolában vettem észre, hogy ott még inkább a lányok akarnak kezdeményezni, nekem is volt több ilyen helyzet is.

ötödik osztályos koromban átmentem egy másik iskolába és egyik nap odajött egy lány, hogy én a barátnőjének tetszem. Egy lány ha teljesen közömbös a fiú iránt akkor könnyedén odamegy beszélgetni, valamint téma is van, hogy miről beszéljenek. Mondjuk ez 10 éves fejjel nekem nagyon furcsa volt. Utána elmentünk elősször hárman fagyizni meg ilyesmik, és végül már csak ketten találkoztunk párszor meg sokszor hazakísértem iskola után. Jah meg az elején írtunk egymásnak papíron levelet meg ilyenek :D mostmár ez facebookon keresztül megy. Akkor utána bejött ez a nagy msn láz akkor azon mindenki beszélgetett mindenkivel és ez már nagyban megkönnyítette a dolgot.

Akkor ha jól emlékszem hetedikben tetszett egy lány és nem tudtam sehogy sem közeledni akkor én ilyet csináltam, hogy ő tagja volt ilyen diákönkormányzatnak és énis tag lettem és így ismerkedtem meg vele, akk volt egy lány akivel úgy ismerkedtem meg, hogy karácsonyi ünnepségen szerepelt és én is jelentkeztem és a próbákon ismertem meg, mondjuk nem tudom, hogy ez lányoknál, hogyan működik.

Akkor kicsit később, ez már középiskolában volt, egy félévig jártam ilyen hülye művészfilmes filmklubba az iskolába, hogy megismerkedjek egy lánnyal stb.

Nemtudom igazából, hogy ha 13-14 éves lány lennék akkor hogyan közelednék a fiúk felé xD

Próbálj keresni valamilyen foglalkozást amin rendszeresen részt vesz vagy ilyesmi.

Az, hogy ilyen félénk vagy biztos, hogy nem vezet semmire, ha azt sem tudja, hogy kivagy nem teljesen mind1, hogy lát?

Jah még egyébként nekünk nyolcadikban volt egy féléves tánciskola ahol kb az összes nyolcadikos lány résztvett, viszont fiú sokkal kevesebb volt. Ott egy csomó lánnyal ismerkedtem meg.

2015. jan. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!