Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, hogy észrevegyen?

Mit tegyek, hogy észrevegyen?

Figyelt kérdés
Van egy srác, velem egyidős. Tavaly az apja boltjában sokat segédkezett, nagyon tetszett, sokat beszélgettünk, sokat jártam miatta oda. :D Jött az ősz talált munkát és már szinte soha nincs ott, ami persze érthető. Nem látom sűrűn sajnos és nem tudom, hogy mit tegyek, hogy észrevegyen.Valami ötletetek lenne, hogy hogy keressem a társaságát?
2015. jan. 4. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig sikerult zaklatnod apja boltjaban es nem vett eszre valoszinuleg nem jossz be neki. En hagynam...ne fuss olyan szeker utan ami nem vesz fel
2015. jan. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van...
2015. jan. 4. 12:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is észrevett volna eddig,ha nagyon akart volna.Most már rajta lenne a sor,ha érdekelnéd,de ez nem biztos,hogy így van.Szerintem se keresd,majd ő megtalál,ha akar!
2015. jan. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!