Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek, hogy hívjam fel...

Szerintetek, hogy hívjam fel magamra a figyelmet? Mit csináljak, hogy észrevegyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy srác a suliban, akivel régebben még köszönő viszonyba is voltam és fn-n is dumáltunk. Akkor még annyira nem jött be, nem is fantáziáltam róla, viszont most már egy ideje nagyon tetszik.

Nem tudom mi tévő legyek, ráírni biztosan nem fogok, úgy gondolom nem a lánynak kell kezdeményezni, de mégis mit tegyek, hogy észrevegyen?



##sajtaltöltöttpulykamellsonka
2014. okt. 21. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Figyelj! Nők a szemükkel és a mosolyukkal mindent elárulnak! Hülye az a fiu aki nem vesz észre a jeleket! 30F
2014. okt. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyit se vagy képes megtenni érte...
2014. okt. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Úgy imádom az ilyen női logikát: összejönnék vele, de cöhh...nehogy már én írják rá..hisz nő vagyok..tudnia kéne, hogy tetszem neki..pff...bunkó paraszt, nem is kell.
2014. okt. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Abban igazat adok, hogy nem a nőnek kell kezdeményezni...de ez nem minden esetben van így. Ha te akarsz valamit, akkor igenis neked kell kezdeményezni, mert senki nem gondolatolvasó.
2014. okt. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Suliban köszönj neki, mosolyogj, nézz utána, vagy néz bele mélyen a szemébe, aztán nézz egy pillanatra le, aztán megint rá és legszebb mosoly :) nekem ez annyira vált be, hogy 2nappal késöbb a srác elkérte a számom és délután fel is hívott. már 3hónapja együtt vagyunk :)

szerintem ne írj rá, én se írtam rá, talán kétszer igen, de eltelt több mint egy hónap az ismerkedésünk és a kapcsolatunk között és minden nap ö írt rám (kiv az a kettö tudod ;) ) szoval szurkolok!!!!

2014. okt. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.♡

Próbálkozok, és még egy kérdés, ha neki ütköznék az nagyon gáz lenne szerintetek?

2014. okt. 21. 19:28
 7/8 anonim ***** válasza:

inkább fellöknéd minthogy leszólítsd?:DD


inkább állj elé és mond el neki :)

2014. okt. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gáz lenne ha véletlenül nekimennél :D
2014. okt. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!