Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy érjem el, hogy hiányozzak...

Hogy érjem el, hogy hiányozzak a fiúnak? Többi lent.

Figyelt kérdés
Amikor megismergedtünk mindig ő keresett, közeledett felém, mindent megakart tudni rólam. De mostanában csak én keresem nem csak a neten hanem az iskolában. Ezt meguntam és pár napja nem írtam neki és nem is találkoztunk. De mivel ő nem keresett, ezért arra gondoltam, hogy valahogy el kéne érnem hogy hiányozzak neki és keressen meg. Ha bárkinek van valami tippje örülnék, ha megosztaná velem! Előre is köszönöm.

2015. jan. 19. 00:59
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
zsarold meg. tedd tönkre a szívét te hárpia.
2015. jan. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Írd bele a bugyidba a neved és dugd a kabátzsebébe. Szerintem ezek után rád fog írni.
2015. jan. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kis Ezel válasza:
#2 big lajk. amugy masodik otlete jo es ha keres utanna te ritkabban keresd meg ne hagyd h o iranyitson.
2015. jan. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
csinosítsd ki magad, és valahogy kerülj a közelébe. Kérj kölcsön egy számológépet, kell a dolgozathoz vagy vmi hasonló. Ha ezek után sem reagál el kell felejteni szépen.
2015. jan. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!