Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit mondhatnék annak a fiúnak...

Mit mondhatnék annak a fiúnak aki szerelmes belém, de én nekem ő csak egy barát?

Figyelt kérdés

:( rohadtul elszomorítottam azzal h azt mondtam neki h én nem szeretem.... De valamit szeretnék neki mondani amivel "felvidíthatom", jobb kedvre deríthetem.... Ötletek?

És ha voltatok már ilyen helyzetben, ti mit csináltatok?

Köszönöm a válaszokat.


2015. jan. 18. 12:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Akármit is teszel, egyre nagyobb szarban lesz.
2015. jan. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
"oké, nem szeretlek, de azért kiverem neked"
2015. jan. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ne csapd be, ha nem szereted, akkor nem szereted, ennyi. Hagyd elmenni.
2015. jan. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ne csinálj semmi ilyet, csak hagyd békén. Majd idővel megbékél a helyzettel.
2015. jan. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Egy vigaszszexel megajándékozhatnád. Biztos örülne neki, utána meg el is mondhatja hogy lefeküdtetek úgy hogy nem is kell járnia veled. :)
2015. jan. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
'Legyünk csak barátok' -ezt kell mondani, ezt pontosan megértik, egyértelmű. Ne sajnálkozz, ne kertelj, ne hitegesd, mert egyre rosszabb lesz neki. És sajnos nem lesz természetesen barátság sem, mert az úgy nem megy, hogy az egyik barátságot akar, a másik meg szerelmes.
2015. jan. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igazabol meg soha nem talalkoztunk.... O indiaban el.... Szoval azt se ertem h hogy lehet belem szerelmes, es kb csak ket kepet latott rolam...
2015. jan. 18. 12:16
 8/15 anonim ***** válasza:
Jaaa...akkor közösülni akar - nem szerelmes. Ne barátkozz interneten. Hülyeség. Nincs elég ember a közelben?
2015. jan. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Jaj basszus, miér nem ezzel kezdted? Ló.aszt szerelmes. Csak indiai. Azok mindenkinek ezt mondják.


Istenem... Sok hűhó semmiért.

2015. jan. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az más, akkor szexre és eu-s állampolgárságra hajt. és van olyan lányka, aki ilyen emberekkel szóba áll?
2015. jan. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!