Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Manapsag hol lehet lanyokkal...

Manapsag hol lehet lanyokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Azt vettem eszre hogy marha nehez csak ugy lanyokkal ismerkedni ha nincs az embernek ismerosi kore. Nekem volt csak elkoltoztunk es abszolut nem megy a dolog. Neten lehetetlen komoly kapcsolatot talalni masreszt en sem szeretem. Discoban akadnak lanyok de szerintem egyet erthetunk abban hogy nem a komoly kapcsolatok tarhaza. Utcan, buszon meg tok hulyenek nezik az embert ha ismeretlenul leszolitassz valakit. Mondanatok Budapesten valami olyan helyet ahol kulturalt korulmenyek kozott lehet lanyokkal ismerkedni?

Koszi a segitseget! 18/F


2015. jan. 17. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb módszer ismerkedni nőkkel az, ha oda mersz menni totálisan ismeretlen, de neked tetsző nőkhöz.


Akár éjszakai szórakozóhelyen, akár nappal bárhol, az utcán, a boltban, a buszon, a plázában, bárhol...


Nem kell hozzá ismerősi kör, nem kell hozzá menőség, nem kell hozzá szinte semmi olyan, ami sok más ismerkedéshez meg igen. Odamész a lábaddal, kinyitod a szádat és megszólalsz a hangszálaiddal.


A lány nem ismer téged, nem tudja hogy milyen menő/nem menő vagy, nem tud rólad semmit. Abszolút a nulláról kell eladnod magad neki. Ezért jó és én is ezért szeretem. Nincs sok barátom, nem járok el sokat szórakozni, de mindig van nőm (alkalmi kapcsolatok, komoly kapcsolatok), mert oda merek menni ismeretlen lányokhoz ismerkedni.

2015. jan. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Suli
2015. jan. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!