Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, ha nem merek...

Mit tegyek, ha nem merek lányokkal ismerkedni, mert túl unalmas az életem, és félek, hogy ez kiderül?

Figyelt kérdés
2015. jan. 13. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Ismerkedj lányokkal. Ne félj, ha nekem is ment neked is fog
2015. jan. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
:DDD nyugi az én mindennapjaim is unalmasak
2015. jan. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt hiszed másnak nem az? Csak van aki k..rva nagynak hiszi magát!
2015. jan. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10%
ennyi luzert itt! :D mit kell félni 1 nőtől sose értem :D
2015. jan. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mindent el lehet adni!


Bár nekem se sikerült még eddig, de hiszek benne! :)

2015. jan. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%

Tedd izgalmasabbá az életedet.


1. Legyél világlátott és utazz. Akár belföldön is. Én csóró egyetemistaként szoktam jó néhány városba járni minden évben, ahol haverjaim élnek (albérlet, szülők lakása, nyaraló, bármi). Mindig tudok arról mesélni hogy hol voltam.


2. Legyenek érdekes hobbijaid, amikről beszélhetsz. Biztos vannak dolgok, amiket mindig kiakartál próbálni.


3. Olvass sokat. (De non-fiction könyveket!) Ha sokat olvasol, sok érdekes dolgot tudsz majd mondani.


4. Kezdj bele valamilyen sportba és valamilyen hangszeren való játszás megtanulásába.


5. A hétköznapokban is járj el sokat otthonról. Ne csak a suli/munkahely és otthon között ingázz. Napi szinten járj be a városba és járj helyekre ahol emberek vannak, akár egyedül, akár társaságban.


6. Hagyd abba az olyan non produktív tevékenységeket, mint a tévézés, internetezés, filmezés/sorozatozás, számítógépes játékokkal való játszás.

2015. jan. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
keress valami érdekes hobbit legyenek érdekes szokásaid és nem lesz unalmas az életed onnantól kezdve nem kell ettől félned, de ha megtalálod azt aki igazán szeret nem lesz gond ha unalmas vagy
2015. jan. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1, ne félj, mert nem harapnak!

2, csinálj izgalmas dolgokat, persze csak ha van hozzá kedved,

3, jól kell előadnod magad. nem feltétlenül kell mindig igazat mondani egy lánynak :D

2015. jan. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is b**aszottul unalmasak és monotonok a napjaim, már évek óta. De nem igazán zavarta ez a nőket.

A legtöbb haverom, barátom már házas vagy gyereke van, és nem érnek úgy rá. Sokan elköltöztek haverok sincsenek.

Azaz semmi.

2015. jan. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!