Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan kell lányokkal ismerkedni?

Hogyan kell lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok és sajnos fogalmam sincs, hogyan kell ismerkedni. Eddig nem erőst érdekelt, de most kezd zavaró lenni.

Az ismerőseim köreiben nincsenek egyedülálló lányok...sőt a fiú haverjaimnak is vannak barátnői, ezért már nincs kivel menjek ki bulizni se, hogy legalább ismerjek meg lányokat.


2015. jan. 17. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha én azt tudnám, én lennék az élet császára.
2015. jan. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1) Megvan a csaj, akit meg akarsz ismerni

2) ???

3) Együtt vagytok

2015. jan. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld meg a társkeresőt, pl. a Love.hu-n csomó fiatal fent van. :)
2015. jan. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3#

csajokespasik.hu jobb ,mint a love.

2015. jan. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha látsz egy lányt aki aranyosan mosolyog rád oda mész hozzá beszélgetni ennyi:)
2015. jan. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nem igazán mosolyognak rám a lányok...legalábbis nem vettem észre. Amúgyis mindenki annyira bele van bújva a telefonjába, hogy nem is néznek az emberekre.
2015. jan. 17. 21:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy kell velük, mint a macskákkal. Csak a macskák sokkal kedvesebbek a lányoknál. És hűégesebbek !
2015. jan. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!