Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek lehet kapcsolat...

Sendy1990 kérdése:

Szerintetek lehet kapcsolat orvos es betege kozott? Nagyon bejon a borgyogyaszom 3 hete ismertem meg kozelebb szeretnek hozza kerulni csak nemtudom hogyan tippek esetleg?

Figyelt kérdés

2015. jan. 17. 17:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet! Maximum átküld másik dokihoz, hogy kezeljen ő, mert úgy etikusabb. Egyébként keresd meg Facebookon!
2015. jan. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
megkerestem fb on bejeloltemm hát egyelore semmi mivel láttam , hogy nemigazan jár fel fb ra mobilszámat is sikerult megszereznem ,de nem irtam neki az olyan furan venne ki magat e slehet nemis tudná ki vagyok :) kontroll vizsgalatra már nemm kell mennem ugy , hogy ez nehez lesz
2015. jan. 17. 17:38
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát akkor vagy felhívod, vagy elég sokat vársz lesben állva a kórházban és egy óvatlan pillanatban lecsapsz rá... és meghívod kávéra.
2015. jan. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
mondjuk még azt is megtudtam , hogy abban a varosban is rendel ahova en járok suliba es pont azokon a napokon amikor sulizok :)
2015. jan. 17. 18:07
 5/13 anonim ***** válasza:
Nézd itt az tényleg a lehetőség, hogy "véletlenül" találkozol vele és kieszközölsz egy randit. Legfeljebb aranyosnak gondol és közli, hogy bocsi de nem. Ez a legrosszabb, ami történhet.
2015. jan. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
valamit kitalalok csak arra gondolok , hogy mi lesz ha hulyenek néz :D aztan majd kereshetek masik dokit ez miatt nemtudom , hogy van e neki valakije nem olyan idos kb 30 eves aranyos , kedves visszahuzodo is kicist ugy h nem lesz konnyu dolgom
2015. jan. 17. 18:16
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"csak arra gondolok , hogy mi lesz ha hulyenek néz :D"


Miért nézne hülyének? Én aranyosnak találnám.


"aztan majd kereshetek masik dokit ez miatt"


Miért?


"kb 30 eves aranyos , kedves visszahuzodo is kicist ugy h nem lesz konnyu dolgom"


Ha nincs senkije sokkal könnyebb dolgod lesz, mint XY kihaénnem sebészrezidenssel lenne. A visszahúzódó férfiak általában sokkal normálisabbak.

2015. jan. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

1990 vagy? A doki pedig 30 éves? Akkor nincs gáz mert korban összeilletek.

Következő vizsgálatra, csípd ki magad. Egyik nap láttam egy csajt teljesen hétköznapian volt felöltözve de nagyon szexin.

Nos: Volta rajta egy V kivágású fekete pamut ruha amiből a kivágás miatt be lehetett látni a melltartójába ami piros volt! Én beláttam oldalról amikor elment mellettem a drogériában szóval. Erre felvett egy fekete kardigán szerű kabátot, fekete harisnya meg egy lapos fekete bokacsizma és a táskája. Szép, ízléses enyhe smink és szépen beszárított haj. Finom parfüm..

Menj igy, tuti lesz a siker :))) Ha jól nézel ki biztosan befog jönni neki mindez, főleg ha véletlen belát a piros melltartódig. A pasik vizuálisak, mindegy hogy orvos vagy közgazdász vagy benzinkútas..:)

Sok sikert!:))

2015. jan. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen apró trükkökkel fel tudod kelteni a kiváncsiságát úgy hogy teljesen ártatlannak tűnsz közben. Ízléses megjelenés, ami picit hangsúlyozza a melleid és az alakod.

Kérdezd meg van-e magánrendelése..? :D

Szerintem ne nyomulj rá,mert azt egyik pasi se szeretné. Ha felkelted a kiváncsiságát elfog hívni maga randira :D

2015. jan. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"A pasik vizuálisak, mindegy hogy orvos vagy közgazdász vagy benzinkútas..:)"


Hát én idén végzek orvoin, de az ilyen mellvillantós ribiket nem szeretem. Egy benzinkutasnak lehet, hogy az ilyen közönségesség bejön, de egy nő legyen ízlésesen szexy.

2015. jan. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!