Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jobb ha egy fiúnak értelmes...

Jobb ha egy fiúnak értelmes hobbijai vannak, semmint ha haszontalan, csak szórakozást, de fejlődést nem szolgáló hobbijai?

Figyelt kérdés

Egy fiú inkább testépít, utazgat, olvas, a barátaival találkozik, sportol, zenél, eljár ismerkedni nappal és éjszaka is, érdekesebb hobbiknak él.


Nem tévézik, heti 1 filmet néz és semmi sorozatokat, napi 1 órát számítógépezik és nem okostelefonja, hanem a klasszikus régi fajta van neki. Nem játszik számítógépes játékokkal sem. Nem olvas fiktív regényeket vagy képregényeket, helyette inkább pl. valós életrajzi könyveket vagy a fenti érdeklődési köreihez kapcsolódó könyveket.


2015. jan. 16. 13:14
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók!


Csak azt mondom, hogy azt látom hogy nagyon sok nő érdeklődik irántam. Erre nem tudok most más magyarázatot adni, minthogy nem a 10-ből 8 ember által űzött hobbijaim vannak.


Ha szerintetek nem ez a magyarázat arra, hogy a nők jobban érdeklődnek irántam, mint a legtöbb korombeli srác iránt, akkor ennek mégis milyen okai vannak?

2015. jan. 16. 14:12
 12/16 anonim ***** válasza:

Az az oka B+, hogy jóképű vagy.

Mondják, hogy a férfiaknak jobban számít a külső. Bizony, mert mi vizuális típusok vagyunk, minket a punci látványa izgat fel, nem az, hogy milyen szerelmes szavakat sustorog a tulaja a fülembe.

De a lányok is előbb azt nézik meg, hogyan nézel ki, hogyan öltözködsz. Majd utána kezdenek el érdeklődni. És ha a hobbijaid iránt érdeklődést mutatnak akkor vagy szerencsére sok olyannal találkozol akikkel nagy az átfedés a hobbikban, vagy megjátsszák magukat, mert azt várják, mikor vágod már gerincre őket. Azért a nők is képesek bármire a kiválasztott kannal egy jó szexért, nem csak a srácok.

Örülj hogy jó a búrád és nem kell panaszkodni a megjelenésed miatt és ÉLJÉL! Amit eddig leírtál az unalmas mint a libafos amit éppen elmos a langymeleg nyári eső.

2015. jan. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, én nőként írtam azt a véleményt, hogy szerintem unalmas lehetsz.
2015. jan. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
12: Értem, köszi.
2015. jan. 16. 14:25
 15/16 anonim ***** válasza:

Izmos vagy,gondolom ehhez jol is öltözöl.

Ha tudsz ismerkedni akkor nem lehetsz ronda es lelkidefektes.

Kondizni es utazni tudsz,vagyis van penzed is.


Ezekutan a nők leszarjak hogy napi 12 orat kockulsz-e vagy hogy mit olvasol.

2015. jan. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Utolsó, azért ne legyél buta, és ne általánosítsz.


Kérdező, igaza van az egyik előttem szólónak, valószínűleg azért érdekled a nőket, mert jóképű vagy, a hobbijaid pedig egyáltalán nem különlegesek.


Manapság rengetegen mennek el kondizni.

Aki megteheti anyagilag, az sokat utazgat, bár én ezt nem nevezném hobbinak.

Szerencsére kezd visszajönni az olvasás a divatba, ezért ezt is sokan űzik.

A legtöbb szociális ember találkozik a barátaival, de ez sem hobbi.

Rengetegen zenélnek, manapság minden 3. srác gitározik.

Ismerkedés nem hobbi.

2015. jan. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!