Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol ismerkedhetnék értelmes...

Hol ismerkedhetnék értelmes fiúkkal? 18/L

Figyelt kérdés

Interneten, facen nem szeretnék ismerkedni és kis városban élek, nem sok ismerkedő hely van itt, a nagyvárosba bebuszozni meg se időm se pénzem, csak ritkán tudok bejárni az érettségire való készülés miatt.

Értelmes alatt, a normálisabb, nem folyton, minden héten bulizó, életcéllal (van munka elképzelése, talán munkája esetleg egyetemista, főiskolása vagy végzős gimnazista) rendelkező 18-25 éves férfiakra gondolok.

Azért ezek az elvárásaim, mert jó tanuló vagyok, egyetemre szeretnék tovább menni és anglisztikával, valamint más nyelvekkel foglalkozni.

Tudnátok tanácsot adni, hol keressem az ilyen férfiakat?

Még nem volt soha barátom, annyi tapasztalatom van a fiúkkal, hogy csókolóztam már de annál semmi több.

Nagyon elegem van a korombeli, folyton bulizó, csak sz*x-el foglalkozó fiúkkal.

Előre is köszi mindenkinek aki már csak el is olvasta amit írtam. És bocsi ha valamit rosszul írtam. :)



2015. jan. 13. 17:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
az űrben
2015. jan. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
egyetemen
2015. jan. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ezek szerint ősztől egyetemen leszel egy nagyvárosban, akkor ez megoldódik, addig meg simán kibírod. Tanulj most ha azt érzed fontosnak.
2015. jan. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ilyenek már csak a mesében vannak vagy más bolygón a te generációdból szerintem :-)
2015. jan. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ezt olvasva szerintem várj míg egyetemre mész.
2015. jan. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Egyetemi konyvtar,nincs valami magasabb kategorias osztalytarsad?
2015. jan. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Akkor azt hiszem marad az egyetem. Köszi annak aki elolvasta és külön köszönet annak is aki még válaszolt is.
2015. jan. 13. 17:21
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem a tanulás miatt lesz az ember tisztességes egy párkapcsolatban,nem is értem ezt a logikát ..
2015. jan. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Merre laksz? :D
2015. jan. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Tehát nálad a szex nem játszik?

Ha nincs szex akkor nem hiszem hogy sokáig húzzátok.

Egyébként biztos találsz valakit.

Interneten ismerkedni tényleg hülyeség mert olyan képet/adatot ad meg magáról hogy csak jó fényben tünteni fel.

Amúgy ilyen fiúkat nem tudok hol lehet találni, elszórva de vannak.

18/F

2015. jan. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!