Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol ismerkedhetnék értelmes...

Hol ismerkedhetnék értelmes fiúkkal? 18/L

Figyelt kérdés

Interneten, facen nem szeretnék ismerkedni és kis városban élek, nem sok ismerkedő hely van itt, a nagyvárosba bebuszozni meg se időm se pénzem, csak ritkán tudok bejárni az érettségire való készülés miatt.

Értelmes alatt, a normálisabb, nem folyton, minden héten bulizó, életcéllal (van munka elképzelése, talán munkája esetleg egyetemista, főiskolása vagy végzős gimnazista) rendelkező 18-25 éves férfiakra gondolok.

Azért ezek az elvárásaim, mert jó tanuló vagyok, egyetemre szeretnék tovább menni és anglisztikával, valamint más nyelvekkel foglalkozni.

Tudnátok tanácsot adni, hol keressem az ilyen férfiakat?

Még nem volt soha barátom, annyi tapasztalatom van a fiúkkal, hogy csókolóztam már de annál semmi több.

Nagyon elegem van a korombeli, folyton bulizó, csak sz*x-el foglalkozó fiúkkal.

Előre is köszi mindenkinek aki már csak el is olvasta amit írtam. És bocsi ha valamit rosszul írtam. :)



2015. jan. 13. 17:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Hát nem itt, az biztos.
2015. jan. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Nem tudom még egészséges önbizalomnak számít-e, ha azt mondom itt vagyok. :D

Egyébként nem, nem mondanék ilyet úgy, hogy nem tudom Szegeden vagy közelében élsz-e. Másképp nem lenne értelme. :D

2015. jan. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Anglisztikára? Biztos, hogy jó ötlet ez? Munkahelyet nagyon itthon nem fogsz találni szerintem.


Egyébként igen, az egyetemen nagyon jól lehet ismerkedni. Nem érdemes most párt keresni, mert úgyis szétmentek, mire a továbbtanulásra kerül a sor.

2015. jan. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
itt
2015. jan. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Ugyan ilyen lanyt kerestem evekig feleslegesen :P de abbahagytam mert nem tul valos hogy ha azt varod el egy kapcsolatban hogy a masik teljesen ugyan olyan legyen mint te.Mobilon nincs ekezet mert orosz sry
2015. jan. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Ha komoly pasit keresel, hittérítőnek ne állj be, mert a jól szituált pasik kívülről nézve ugyan liberálisok, ellenben belülről nem szeretik az erőszakos toborzást, még akkor sem, ha egy tökéletes testű lánnyal van dolguk.


A másik, hogy ne öltözködj túl kihívóan. A szexéhes pasikat már ezzel kiszűröd, és biztos lehetsz benne, hogy a nem szexfüggő pasik fognak nálad próbálkozni.

2015. jan. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

16-os Elég nőiesen öltözöm, de nem kihívóan, nem veszek fel sem túl kivágott, sem túl rövid ruhákat, a kinézetem is igényes, mivel ugye még tinédzser korba tartozom ezért alapozót, púdert használok az estleges sebek elfedésére, meg szempillaspirált de kb. ennyi.

8-as. A tanulást, munkát azért írtam, mert most, hogy úgy, csúnyán mondjam nem szeretnék olyan kapcsolatot ahol a másik félnek nincsen semmilyen életcélja, nem tud semmit felmutatni. Azt se bánnám, ha szakközepet végzett volna. Most gondolj bele, lennél olyan személlyel kapcsolatban aki nem tud semmit sem felmutatni (jó esetben 8 általánost), nincsenek céljai és azt akarja mondjuk, hogy a másik fél biztosítson mindent?

10-es A szex meg persze, hogy játszik csak nem rögtön. Azt nem szeretem ha valaki CSAK szexet akar. Persze, fontos, hogy a 2 fél is szexuálisan vonzó legyen egymás számára, de nem ennek kell a legfontosabbnak lenni. Számomra a legfontosabb, hogy jól érezzük magunkat a másik mellett.

13-as Még nem tudom eldönteni, hogy tanári, vagy tolmács mesterképzést csináljak e, azt tervezem, hogy talán mind a kettőt, de majd meglátom, hogy alakul.

2015. jan. 13. 18:37
 18/20 anonim ***** válasza:

10-es vagyok.

Szerintem tök jó hogy vannak céljaid meg tényleg normális elvárások elé állítod a fiúkat és nem ilyen legyen izmos 185,12 cm magas meg smaragdzöld szem és arca meg nemtudom ki legyen.

Valamiért a folyton bulizós rész nekem se tetszik:D.

Ilyen fiúkat esetleg találhatsz az, vagy ha nyitott szemmel jársz esetleg találsz az utcán is.

Tanári képzést nem ajánlanám mert sajnos nincsenek nagyon megfizetve (némelyiknél ez érthető is), szóval inkább tolmácsot próbáld meg.

2015. jan. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
találhatsz az egyetemen bocsi ez kimaradt
2015. jan. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Hello!

A szöveged alapján elég normális lánynak tűnsz, én pedig szintén kapásból írnám, hogy itt vagyok én. De ez enm visz előrébb, tehát inkább a többiek gondolataihoz hozzáfűzöm amit én gondolok.

A főiskolás gondolat jó, ott biztos hogy lesz valaki, mert elég sok ember van azért egy valamirevaló főiskolán. Az viszont tény, hogy az egyik fele folyamatosasn eljár bulizni, hogy a ló túlsó oldalára átesve vezesse le a hét (rosszabb esetben nap) feszültségeit. Szerintem őket viszont ennyi évvel, és tapasztalattal már ki tudod szűrni.

A főiskolán/egyetemeken szerintem nagyon fontos (ha eddig még nem foglalkoztál vele), hogy új közeg, új emberek vannak, és minél többet meg kell ismerni. Kell kiindulópontnak egy szűkebb baráti kör természetesen, vagy ha kollégista leszel szobatársak, és néha akkor is elmenni velük egy új társaságba, ha nincs kedved hozzá. Nem olyan gyors sikerű , mint egy buliban felszedetni magad, de tekintve hogy nem erre van szükséged.. szóval érhet kellemes meglepetés.

Főiskolán vannak akiknek van céljuk, akik csak bulizni jöttek, és vannak a karrieristák is természetesen.

Van a bulizós diplomagyűjtő, az egy elég rossz kombó, de én kollégista vagyok, és a környezetemben nagyon sok normális srác van. Nálad max annyira szűkül a dolog, hogy kellene hogy legyen valami célja, ez nem mindig van meg sajnos.

Összefüggéstelen lett kissé, de remélem valamit sikerült belőle leszűrni.

19/F (Ez a keresztnevem)

2015. jan. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!