Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy csak...

Miért van az, hogy csak 10-ből 1 lány képes visszaírni netes ismerkedéskor, hogy bocs, de nem vagy az estem vagy valami hasonlót?

Figyelt kérdés
A többi csakúgy megszakítja a kapcsolatot, nem ír vissza. Pedig nem csak én szoktam kezdeményezni...

2015. jan. 13. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudom, ez miért van így, de tapasztalataim alapján a fiúknál ugyanez a helyzet. Az embereknek valószínűleg könnyebb csak úgy eltűnni.
2015. jan. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Társkereső oldalon szerintem illene. Bár nem tudom, ilyen oldalakon hány levelet kap valaki, nyilván ha kap vagy ötvenet, ötvenszer nem fog magyarázkodni, hogy miért nem.


Más oldalakon, amik nem konkrétan ismerkedős oldalak és sokaknak eszük ágában sincs ismerkedni, ne csodálkozz, ha nem reagálnak rá.

2015. jan. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Én se irok vissza a csajnak ha messze lakik, vagy nem jön be..letiltom azt csá!
2015. jan. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

hát legalább egy sablon szöveget visszaírhatna, az se baj, ha csak ctrl c, ctrl v az egész. egyébként én is tapasztalom, az arány szerintem még rosszabb is, mint 1/10 ha csak azokat a csajokat nézem akiknél csak bepróbálkoztam. Ha előtte segítettem neki különböző dolgokban, akkor mondjuk visszaírnak akkor is, ha nem akarnak mélyebben ismerkedni.

gondolom azért lehet, mert

- egoisták, azt hiszik, hogy ők a világ közepe

- lesza*ják a másikat, még arra se méltatják, hogy "Bocs, nem vagy az esetem."

- lehet, hogy ők is ezt tapasztalják a fiúktól, bár én ezt nem tudom, mert nem szoktam fiúkkal ismerkedni. én mindig visszaírok, de én ugye csak egy vagyok a sok ember közül.

2015. jan. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%
na igen, megszólalt a tahóság... (3. válaszoló). ezek után mit várunk a lányoktól?
2015. jan. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%

#5 én is ezt kaptam, kedves voltam tapintatos és egyszerűen levegőnek néztek..leszarom ki mit gondol, de ilyen vagyok.

#3 voltam.

2015. jan. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Hát én vissza szoktam írni mindenkinek, pedig én elég sok levelet kapok, naponta tíz v. több, de szerintem azért mindenkinek van annyi ideje , h. visszaírjon. Igaz én is sokszor már unom, de szerintem így tisztességes. Én is egy sablonszöveget szoktam írni, amivel nem bántom meg a másikat. Sajnos viszont elég értetlenek tudnak lenni az emberek, van olyan, aki zaklat, pedig már ötször leírtam, hogy nem. de én mindig arra gondolok, h. ellenkező esetben nekem hogy esne, ha nem válaszolnának nekem..Szóval lehet h. az egy vagyok a tízből..de azért van, aki visszaír ám..:)
2015. jan. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Biztos egyszerűbb így nekik.
2015. jan. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!