Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiuk! Ha tetszik nektek egy...

Hulye.vagy kérdése:

Fiuk! Ha tetszik nektek egy lany sokszor raneztek? Es ha igen, akkor hogy? Es ha nem terszik akkor hagy neztek ra?

Figyelt kérdés
Van egy fiu aki tetszik. Sokszor ramnez, de nem mosolyog es ha en visszanezek ra elkapja a szemet, vagy unott fejet vag.

2015. jan. 13. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
= Tetszel neki.
2015. jan. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tényleg hülye vagy :)
2015. jan. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
en raszoktam de kezdj vele valamit irj ra valahol hogy szia lattam nagyon nezegettel orna vagy csak bambultal? keres vele valami temat aztan majd adja magatol es lehet te is tetszel neki
2015. jan. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én ma pont ezt csináltam.
2015. jan. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak félénk és nem meri bevallani az érzelmeit. Menj oda hozzá beszélj vele. Szorítok neked :-)
2015. jan. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tetszel neki. Én is szoktam sajnos néha feltűnően is 'bámulni' 1-2 lányt de ha szép akkor nem tehetek róla akaratlanul is néznem kell :D
2015. jan. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha sokszor rádnéz, akkor biztos bejössz neki te is. Szerintem menj oda hozzá, és kérdezz rá. :)
2015. jan. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!