Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Leszbikus lányok! Ti honnan...

Leszbikus lányok! Ti honnan tudtátok, hogy a lányokhoz vonzódtok? És hogyan tettétek meg az első lépést más lányokkal való ismerkedés terén?

Figyelt kérdés

Pár hónapja kezdtem el észrevenni azt magamon, hogy egyre jobban vonzanak a lányok, eleinte csak azt vettem észre, hogy kiben mi tetszik (haja, arca, feneke és végül már a melle is) de lassan azon kaptam magamat, hogy amikor masztizom is már meztelen lányokon jár a fejem, és hogy milyen jó lenne megcsókolni egy lányt és hogy hozzá érhessek, hogy érezhessem.


Eleinte fiúkkal voltam, de nem voltam soha igazán szerelmes és, hogy most ezt "felfedeztem" magamban már egyáltalán nem is érdekelnek, mintha nem is léteznének már a számomra ebben a világban...


Tudom, ez így eléggé elhamarkodottnak tűnik, de azt érzem most kezdek el rátalálni az igazi önmagamra és az életem eddigi 20 évét egy mások által kreált ketrecben töltöttem és mintha most találtam volna meg a zárat nyitó kulcsot...


Csak nem tudom, hogy ez így normális e, vagy hogy másoknál hogyan volt... És nem tudom hogyan kellene elkezdenem az ismerkedést...Hiszen nem tudom, hogy mások mit és hogyan éreznek és még félek és senkit nem szeretnék kellemetlen helyzetbe hozni, és talán most még főleg magamat nem szeretném...kicsit még félek...

Ti mit tanácsoltok, hogyan kezdjek el ismerkedni, hol mikor érdemes, és mi a jele annak, ha egy másik lány is a lányokhoz vonzódik?


20/L


2015. jan. 10. 18:09
 1/5 anonim válasza:

Szia Kérdező :) Ugyanígy voltam én is.

"hagyomány" szerint,fiúkkal kezdtem,és míg baráti résznél tartottunk minden rendben volt,de mihelyst valaki többet szeretett volna tőlem,meghátráltam.Igazi,szívből jövő szerelmet nem tudnék érezni egy fiú/férfi iránt sem.Próbáltam!Nem ment.


Bár én már régebb óta sejtettem,hogy leszbikus lehetek,de azért próbáltam ezt kiverni a fejemből és úgy élni ahogy elvárják.


Utólag rájöttem,hogy milyen h*lye voltam,és elpazaroltam csomó időt/lehetőséget.

Felesleges megfelelni másoknak...Csak arra törekedj,hogy magadnak legyen jó,mert csak egyszer élsz Te is :)


És teljesen normális,hogy nem tudod,merre kezdj el keresgélni,hisz nincs a homlokára írva senkinek sem.A net ABSZOLUTE nem megbízható,a társkeresők,sőt még az élőben való ismerkedés sem pl. egy meleg buliban.


Szerintem barátkozással kezd.Legyen egy pár leszbikus barátnőd (is),tudj meg erről a dologról minél többet tőlük és olvasgass utána.Ha már biztos vagy magadban,fokozatosan közelíts egy "kiszemelt" lányhoz,barátkozz vele,érdeklődj utána,csináljatok közös programokat.Nem 2 nap alatt fogsz rájönni,hogy Ő valójában leszbikus-e vagy sem,illetve,hogy menne-e neki,veled.Legyél kitartó és ha hónapok után is csak legjobb barátnők lesztek,legyen annyi is elég :)

Keresgélj tovább és ne hallgass másokra,hogy "jajj találnál mind a tíz ujjadra egy helyes palit..."


21/l/l :))

2015. jan. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Én is ugyanezen mentem keresztül. Szerintem másoknál is hasonlóan volt ez az egész, gondolom elég sokan próbálták fiúval,de egy idő után rájöttek hogy valami nem stimmel. Véleményem szerint itt gyakorin könnyen lehet barátkozni és sok normális lány van fent, persze olyannal is lehet találkozni aki csak annak adja ki magát.

Az első válaszoló csupa hasznos dolgot írd, szerintem is csak barátkozással kezdj. Nagyon jó ötlet hogy szerezz leszbikus barátnőket is, mert sok mindenben tudnak neked segíteni és támogatni.


Én szívesen segítek neked, kérdezhetsz akármit, elmondhatod a problémáidat, meghallgatlak. Tudom hogy ilyenkor mindenkinek támogatásra van szüksége. Ha gondolod írj nekem. :)


18/L/L

2015. jan. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én mióta az eszemet tudom, csak a lányok érdekeltek. :)

Oviban is a lányok tetszettek, a fehérneműs modelleket (nőket) nézegettem a quelle katalógusban :)

2015. jan. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%
Hát mit mondjak 20 éves létedre nincs túl sok eszed. Mondjuk onnan tudják hogy lányok tetszenek nekik nem a fiúk és lányok iránt éreznek vonzalmat minden téren!?? Huuuuuu de nehéz volt erre rá jönni huhaaaaa! Csak meg tudod különböztetni hogy úgy tetszik mint egy sima ember azaz szimpatikus, vagy pl össze is jönnél vele. Gratulálok.
2015. jan. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ismerős,nàlam is hasonlòképpen volt^^ És igazàbòl nem kell túlkomplikàlni àm, az ember észreveszi ha valakivel szimpatizàl.. És sztem vagy annyira értelmes,hogy ezt mérlegeld és eldöntsd,hogy mi hogy tovàbb stb. Szerintem az ilyen kaliberű emberek mindegyike ìgy àll hozzà.. Pedig nem kell, ismerkedsz.. Ha olyan az a valaki, "puhatolòzòl" kicsit,hogy vevő-e erre ilyenek,a többi meg kiforrja àm magàt,ne aggòdj. Csak add önmagad,és ne add fel. Semmi és senki miatt se. És igen ez normàlis,nincs veled semmi baj se vagy ilyesmi^^ Egyszer élünk,mindenki megérdemli a boldogsàgot. 21/L.
2015. jan. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!