Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, nektek tetszenek a...

Fiúk, nektek tetszenek a művészek?

Figyelt kérdés

Vagy túl bonyolultnak/érthetetlennek tartjátok őket?

Vagy egyszerűen nem kezdetek ki olyan lánnyal, aki nem hagyja magát még csak nézni sem, és zárkózott?

Tudom, tegnap már kérdeztem, de minnél több ember véleményét hallom, annál pontosabb lesz a kis "statisztikám" :)



2015. jan. 10. 11:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Én inkább az igazi vész híve vagyok, az izgalmas és van tétje.


Egyébként magamat művésznek nevezem, szóval nálam előny.

2015. jan. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
ha nagyképű azt hiszi ő mindenki felett van akkor baromira nem! de ha mosolygós kedves szeretni való akkor igen...tehát a művész nem zárja ki...sokkal több szempont kell ennél...mondjuk az nem tetszik, hogy nem szereti ha nézem...akkor nem tud rám mosolyogni vagy nem tudom látni a szép mosolyát...
2015. jan. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Ha egy lány nem a külső alapján itél,az-az igazi müvészet..

Amikor meglátja a sziv rejtett emberét..

2015. jan. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Én is művész típus vagyok..bár inkább életművész haha na jó nem.


szeretek rajzolgatni körmöt festeni készíteni,meg ilyesmik érzékeny vagyok..mély érzésű.van amikor pedig hideg és bunkó hangulatember vagyok.Minden ami szép számomra művészet. De én is zárkózott vagyok. és nő.

2015. jan. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nekem minden vágyam egy én is művészlélek vagyok
2015. jan. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
én egy művész csajt úgy képzelek el, hogy élvezi ha az ablak előbb elhúzott függönnyel szexelünk és lekarmolja a hátam ha elélvez :D szóval én a bevállalós művész lányokat szeretem, amíg nem túl elvont és megvan a közös érdeklődés is. de mindenképpen legyen bevállalós! nem tudnék elképzelni magam mellett olyan csajt aki még csak nézni sem engedi magát.
2015. jan. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
"művész csaj" is válogat külső alapján a kérdező FAKE
2015. jan. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

#3 vagyok: a művészek alkotni szoktak, materializálják az elképzeléseiket bármilyen formában. A gondolkodás nem művészet. Van, akinek bonyolultabb a gondolkodásmódja, de akkor sem művész.

A művészet definíciója:

[link]

2015. jan. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, milyen művészekre gondolsz, de ha már úgy harangoznak be egy lányt, hogy ő művész már előre félek. Van néhány színész ismerősöm eszméletlen, ahogy viselkednek, persze nem ilyen celebek csak kisebb darabokba játszanak, de mindent átvisznek a való életbe is ezért is maradnak csak ismerősök. Aztán amikor az utcán látom azt a A3 vagy fax tudja hányas méretű lapot tartó táblaizét attól is hányok, elég csak meglátni. Meg ilyen feslett stílus nekem ennyi jut eszembe a művészekről vagyis magukat annak tartó emberekről, de írhatnál valami konkrétabbat, hogy milyen művész! :D
2015. jan. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A művészcsajok szinte mindegyike full más világban él, nemigazán képesek a racionális gondolkodásra, nem képesek a talajon járni, ezen kívül amit személyesen tapasztaltam: öntörvényűek, beképzeltek, hazudozóak, k#rvák! Bocs, kerülöm az ilyeneket.
2015. jan. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!