Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, nektek tetszenek a...

Fiúk, nektek tetszenek a művészek?

Figyelt kérdés

Vagy túl bonyolultnak/érthetetlennek tartjátok őket?

Vagy egyszerűen nem kezdetek ki olyan lánnyal, aki nem hagyja magát még csak nézni sem, és zárkózott?

Tudom, tegnap már kérdeztem, de minnél több ember véleményét hallom, annál pontosabb lesz a kis "statisztikám" :)



2015. jan. 10. 11:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Nekem a csinos lányok tetszenek. Akik kedves, aranyos természetűek.


Aki ilyen, az tetszik. Aki nem, az nem. Lehet mellette felőlem művész, sportoló vagy bármi.

2015. jan. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
66%

A VALÓDI művészek igen.


Az önmagukat művésznek kikiáltó hipszterek meg búzák nem, jó kis vastagkeretes hipszter-szemüvegben, ronda sálban és gagyi tornacipőben. És a "Művészet" annyi hogy ráhány a papírra és belemagyaáz valami baromságot.


De egy igazi komolyzene-művész vagy egy olyan festő aki SZÉP képeket csinál (tájkép, csendélet, portrék stb) az igen. De aki csak krikszkrakszol az nem

2015. jan. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Írd le, mi szerinted a művészet. Akkor jobban lehet rá válaszolni
2015. jan. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Kösz de nem. "nem hagyja magát még csak nézni sem, és zárkózott"

Attól h valaki művész attól még nem ilyen típus.

2015. jan. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Adom a 2-es velemenyet.

Másrészt olyan csajra aki "nem hagyja magat nezni sem" csak a bunkok vagy a hipernocsabaszok nyomulnak.

Ha egy kapcsolatot nem ketten akarnak az mehet a kukaba.

2015. jan. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
46%
Van pinája? Van. Akkor?
2015. jan. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Én az igazi vészeket szeretem
2015. jan. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
51%

2, 5:


Mi van? Ettől függ, hogy tetszik valaki?


Tehát ha ők igazi művészek, igazi művészemberek, akkor tetszenek nektek?:

[link]


[link]

2015. jan. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Személy szerint szeretem a művész beállítottságú, művészlelkű lányokat, mert én is ilyen személyiségnek tartom magam. Elég kiismerhetetlen, bonyolult vagyok. Mi sem bizonyítja ezt jobban, minthogy párkapcsolatra alkalmatlan vagyok.
2015. jan. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

3: A művészet (szerintem) nem feltétlenül tettekben nyilvánul meg... Ez kortól független. Leonardo négy évesen is kilógott, csakúgy mint harminc évesen. Szerintem maga az ember szemlélete az, ami művésszé teszi. A látásmódja, reakciói, a lelke... Művésznek lenni nagyon nehéz (és nem feltétlenül jó...)

Például lehet az is művész, aki csak gondolkodik, de lehet az is, aki eszméletlenül fest, vagy egy novella lázba hozza. Ugyanakkor vannak olyan emberek, akik jól festenek, mégsem művészek. Amit látsz, nem a valóság. A valóság egy dolog, ami átmegy a te "rostádon" és a művészeknek ez a rosta más. Persze van akinek ez nem tetszik, de pont ezt kérdezem, hogy nagy baj-e

4: Nem tehetek róla, egyszerűen csak nem bírom, ha nyitottan nézegetnek... Az, ha órán látom, hogy elkapja a fejét vagy ilyesmi, még jól is esik meg minden, de he pl mellettem áll akkor ne bámuljon már...

5: Értem..

2015. jan. 10. 12:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!