Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, ha látnátok egy gyönyörű...

Fiúk, ha látnátok egy gyönyörű hajléktalan lányt?

Figyelt kérdés

Mihez kezdenétek?


Ha látnátok az utcán egy fiatal, 20-22 éves hajléktalan lányt, aki nagyon szép és fogjuk rá ápolt, mivel nemrég került az utcára önhibáján kívül. (elvesztette a munkáját, nem tudta tovább fizetni az albit, családja, barátok, akik befogadták volna, nincsenek).

Ha nagyon szép és értelmes, tanult lányról lenne szó, mit gondolnátok róla? Mihez kezdenétek?


A kérdés elméleti


2015. jan. 8. 20:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
semmiképp nem nézném le, de mivel nemismerem, és nem tudnám hogy került oda, valószínűleg továbbmennék...
2015. jan. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
25%

Megdugnám és ott hagynám. :(


Ki nem szarja telibe, ki hogyan néz ki? Egy hajléktalantól aligha várható el, hogy tündököljön. Ettől függetlenül kell/kéne segíteni. Van egy olyan érzésem, hogy aki a szépségért segít neki, akar valamit viszonzás képp - segítettem, ne legyél hálátlan (sz0pj le/feküdj le velem/stb).

2015. jan. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
94%

ja hatalmas marhaság a kérdés,azt hiszed a szépsége megmenti vagy mi? hogy most azért kéne sajnálni mert szép??



biztos lenne olyan aki önzetlen fa*-szt nyújtana felé,de hidd el a többség hagyná ahol van.

2015. jan. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
5%
felajánlanám neki, hogy nálam lakjon, amíg nem rendeződik a sorsa. úgyis keksz lenne a dologból. :)
2015. jan. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
A kérdés szempontjából teljesen lényegtelen számomra, hogy külsőre milyen. Tőlem lehet utolsó csöves vagy szépségkirálynő is, az én szememben nincsen az értéküket nézve különbség. Tehát segítenék, bizonyos lehetőségekhez mérten, adnék pénzt, megpróbálnék segíteni, hogy jobb helyzetbe kerüljön, de azt azért már nem, hogy magamhoz költöztetek valakit ismeretlenül.
2015. jan. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ideje lenne felébredni az álomvilágból, a valóság nem egyenlő a Hamupipőkével. Ha lenne is ilyen csaj az vagy elmenne qrvának vagy idővel olyan igénytelenné válna a külseje h senki nem találná vonzónak. Szóval csak amiatt mert "szép" senki nem fogadná be és venné el feleségül..
2015. jan. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ilyet még nem láttam. Vannak nőket segítő szervezetek. Utána nézhetne ő is a neten, de ha ez nem jut eszébe, én segítenék neki. Elvinném olyan helyre ahol befogadják amíg talpra tud állni. Ott kereshet munkát, ha tényleg értelmes ez nem okozhat gondot.
2015. jan. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Szergej55 ***** válasza:
Jó, jó, értem, rendben van. Na melyik híd alatt találunk?
2015. jan. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
94%

18-as, olvastad az utolsó sort?

"A kérdés elméleti"

2015. jan. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Szergej55 ***** válasza:
2015. jan. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!