Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha valaki tök gyönyörű és...

Ha valaki tök gyönyörű és minden passzol rajta, miért hagyja meg a karján a vastag szőrt? A szőrtelenítés fájdalma lehet az ok vagy valami más?

Figyelt kérdés
Tegnap táncoltam egy ilyen nővel és ahogy kicsit feljebb csúszott a kezem, beletúrt a sötét szőrbe. Nem azt mondom, még így is kívánatos, de akkor is...
2014. dec. 28. 14:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Igénytelenség.
2014. dec. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Sokaig nekem is volt, nem zavart, aztan egyszer leepillaltam, es azota nem birnam eliviselni a szort.

Szoval lehet, hogy ot sem zavarja.

Vagy fel a fajdalomtol / gyanta, epillator

2014. dec. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nemtudom... Nekem az az oka hogy nagyon kipattog utanna a kezem.. Elvakarom es utanna nagyin csunya lesz.. Ugyh inkabb csak szokitem mostanaba... De még igy is zavar :/
2014. dec. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
omfg....ez de gáz :|
2014. dec. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert az ő teste, nem a tiéd. Ő dönti el, mit kezd vele, nem te. Hogy jössz te az egészhez? Kit érdekel, mi tetszik neked? Mi tetszik a férfiaknak? A nők nem dísztárgyak, nem azért vannak, hogy ti kedvetekre legeltessétek a szemeiteket rajtuk. Ő így érzi jól magát, elégedett magával. Különben is, a szőrtelenítés választás kérdése, ettől senki sem lesz igénytelen - mert az igényesség nem a szőrtelenítéstől függ. (Ráadásul annyian nyafognak itt természetes szépségért, most értem úgy, mindenki egy köpönyegforgató?)
2014. dec. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Igényesnek tartom, de sosem zavart a nők karján lévő természetes szőr.


Nekem fel sem tűnt volna.

2014. dec. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert elég önbizalma van ahhoz hogy ne másoknak akarjon megfelelni, ki tudja? :-))
2014. dec. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ötös válaszoló, kicsit elragadtattad magad. Lehet, hogy vannak kellemetlen emlékeid de én csak a fejébe próbálok belelátni. Természetesen senkitől nem várhatom el hogy szőrtelenítsen és ez a dolog nem akadályozhatja meg, hogy szeressék őt. Csupán mivel jellemzően nem látok ilyet más nőknél (főleg olyanoknál akik rá hasonlítanak) ezért érthető módon kíváncsi lettem. El tudod így fogadni?
2014. dec. 28. 14:46
 9/13 anonim ***** válasza:

#8 Meg se próbálj személyeskedni, kérdező. Nem talált.

Mindemellett nem ragadtattam el magam, csak megválaszoltam a kérdésed - a válaszom pedig nem az volt, amire számítottál. Ennyi.

2014. dec. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem mindenkit zavar.

Amíg nem szőrtelenítettem, engem sem zavart.

De nem értem, hogy miért mondják sokan, hogy igénytelenség, ha szőrös egy lány karja.

2014. dec. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!