Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha valaki tök gyönyörű és...

Ha valaki tök gyönyörű és minden passzol rajta, miért hagyja meg a karján a vastag szőrt? A szőrtelenítés fájdalma lehet az ok vagy valami más?

Figyelt kérdés
Tegnap táncoltam egy ilyen nővel és ahogy kicsit feljebb csúszott a kezem, beletúrt a sötét szőrbe. Nem azt mondom, még így is kívánatos, de akkor is...
2014. dec. 28. 14:34
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Akkor most még egyszer mindenkinek: egy nő azt tehet, ami csak tetszik neki. Függetlenül mindentől szerethetik őt, találhat magának egy jó párt. Lehet, hogy korlátozott vagyok, engem személy szerint taszított a szőr. Ezek az én érzéseim, elnézést kérek értük mindenkitől. Nem akarok cikizni senkit, az érdekel, mi van a nő fejében amikor szőrtelenít vagy nem szőrtelenít. Úgyhogy próbáljuk a kérdést a maga tárgyilagos formájában kezelni!
2014. dec. 28. 15:01
 12/13 Költőnő? ***** válasza:
Őt nem zavarja/megbarátkozott vele, nem kap negatív visszajelzéseket . Akkor miért is tenné?
2014. dec. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Mi van a fejében, szőrtelenítés közben:

- De büdös ez a krém...

- Már megint összekrémeztem a törölközőt!

- Kinyomjam az egészet a tubusból vagy hagyjak...?

- Ez fájt.

- Basszus, még mindig maradt rajtam szőr?!

- Hol a borotva?

- Csak rám ne nyisson senki.

- Remek, vérzek a borotvától. Már csak ez kellett.

- Már megint tiszta szőr minden...


Mi van a fejében, ha valaki nem szőrtelenít (és nem is akar):

- Szarok rá, jó vagyok így.

- Ha a férfiaknak lehet, nekem is.

- Nem is látszik, minek szedjem le?

- Legalább melegít.

- Természetes szépség kell nekik? Na most meglátjuk, melyik hazudik és melyik nem.


Meg ilyenek. Minden kedves kommentelő javíthat, vagy hozzáteheti a saját meglátásait.

2014. dec. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!