Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy próbálkozzak 18 éves fiúnál?

Hogy próbálkozzak 18 éves fiúnál?

Figyelt kérdés
Meg szeretném ismerni, de kicsit idősebb vagyok (21), nem tudom, hogy közeledhetnék. Szerintem egyáltalán nem sejti, hogy bejön nekem. Mit tehetnék? Azt érzem, máshogy kell megközelítenem, mintha korombeli lenne, mert még valószínűleg nem volt barátnője..aki tudna segíteni vagy volt már hasonló helyzetben, kérem írjon..
2015. jan. 7. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Írj rá facebookon, vagy hívd el valahova élőben.
2015. jan. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Keresd a testi- illetve szemkontaktust vele, mosolyogj, mint egy ku... és beszélgess vele, kacérkodj!
2015. jan. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy kis csöcs villantással
2015. jan. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Markold meg a farkát!!
2015. jan. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nem tudom milyen helyzetben ismeritek egymást. Mindenesetre teremtsd meg vele a szemkontaktust, mosolyogj rá és próbálj őszintén beszélgetni vele. Garantálom, hogy ezek javítani fogják a kapcsolatotokat és így egészségesebb is, ha lefektettek egy bizonyos alapot. :)) Ha egy minimálisat, remélem tudtam segíteni.
2015. jan. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem közeledj hozzá bátran, úgy gondolom a legtöbb fiút izgatja ha idősebb náluk néhány évvel (legalább is engem izgat), ráadásul ez a korkülömbség egészen elenyésző.

Hajrá.

2015. jan. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem szeretnék ide minden részletetet kiírni, de aki esetleg segítene, annak privátban elmesélem.
2015. jan. 7. 22:56
 8/8 marci555 válasza:
én szeretnék segíteni ha akarod!!! de amúgy markold meg a tökét vagx egy csöcs villantásal
2015. jan. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!