Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha az ember normális akkor az...

Ha az ember normális akkor az már baj?

Figyelt kérdés
16 èves vagyok. Nem vagyok be kèpzelt. Mèg magamat is nèha alig ismerem ki. De egy fiùnak se tetszem. Nem vagyok egy bepörgős lány. Hülyesègekbe sose mentem bele. Mindenkivel normálisan viselkedem, de a többi lányt akik pláza cicák azokat miért veszik hamar èszre? Vagy az a baj, hogy normális vagyok?

2015. jan. 6. 12:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
dehogy baj hogy normális vagy..A srácoknak a többsége szereti az ilyen pláza cicákat...de most ezzel nem azt írtam hogy az összes nem mindenki szereti őket példának okáért én se
2015. jan. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Nem! Az a helyzet, hogy a pláza cicák könnyen kaphatóak. Ezért nézik ki a pasik őket jobban. Nem az érdekli őket, hogy milyenek belül. Az olyan lányok mint te viszont nem ilyenek (és ezt ne értsd félre, ez jó dolog). Nem veled van a baj, te is meg fogod találni az igazit, aki nem a testedért szeret és azért mert könnyen ágyba lehet vinni, hanem a lelkedért! Ezért ne változtass magadon.
2015. jan. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

mai világba sajnos igen.

de vannak kivéltelek és örülj neki h te nem vagy az a bizonyos pláza cica beütés.

F/19

2015. jan. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönom a válaszaitokat. :) Jò ezeket tudni.
2015. jan. 6. 12:07
 5/13 maja123 válasza:
Maradj ilyen ami vagy egyszer úgy is el jön az a valaki aki pont az ilyen lànyokat szereti:-)
2015. jan. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
azok a srácok, akiknek az ilyen lányok jönnek be, nem mernek kezdeményezni még ennyi idősen, míg a cicukákat preferáló kanok igen :D szóval próbálj te kezdeményezni, jeleket adni :)
2015. jan. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Több oka van.

1. A kirivó "színes szagos" megjelenés egyrészt figyelem felhívó, másrészt a könnyebb szexre asszociál rá az ember. De mindenki ahogy nézem, mert a "pláza cica" kifejezésre mindenki egyből a könnyű szexre gondolt itt is. :)))

2. A fiúk szeretik a szexet. A könnyű szexet meg különösen. Aki szexelni akar az nem a konzervatívabb öltözködésű "petrezselyem árust" szólítja meg buliban.

3. És "ne legyenek illúzióink aki udvarol a d--ni akar". Ez igaz. Aki nem szerelmes beléd az nem akar veled járni, és aki nem akar veled járni az szexelni akar max, és aki szexelni akar max annak nem kelted fel a figyelmét (lsd: egyes pont)

4. Lehet álszenteskedni, mi több ostoba módon lehet előadni az érzelmes erkölcs huszárt (aki a gyors kalandot is kihagyja fiú létére, mert neki fontos az szerelem, miegymás) de ettől a pár kivételtől eltekintve a fiúk szex orinetáltak. Szokd meg. A fent említettet "én nem olyan fiú vagyok" meg úgy is a fejté veri majd a falba 40 évesen de az már az ő dolguk. (az idealizmus a fiatalok sajátja :D )

5. Szerintem, meg tanulj meg öltözködni, viselkedni, és főleg nemi életet élni és ne hidd, hogy normálisabb vagy bárkinél csak azért mert nem divatosan/csinosan öltözködsz és így ideologizálod meg, hogy rád sem néznek. És plusz: ne játszd meg magadat, hogy "nem olyan lány vagyok", mert te is olyan lány vagy aki szereti a szexet csak eljátssza a társadalmilag tanult szerepét.

(az értelmesebb idősebb férfiak nagyon jól tudják, hogy a "nem olyan lány vagyok" az nem értékesebb, hanem droidabb önnlló személyiség nélkül, csak eljátssza a tanult szerepét valójában zéró szexuális önállósága nincsen. Ők meg azért hanyagolják az ilyet. )


Viszont "petrezselyem árús" "nem olyan lány vagyok én" plusz egy fiatal huszonéves idealista aki azt hiszi ettől értékes egy lány az remek páros lesz olyan 30-40 közöttig amikor is rájönnek, hogy ez nem így működik. (szerető tartás melegágya)


(bocs, ez a valóság. Ez most még sci-fi aztán rideg valóság lesz a korral)

2015. jan. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"egy fiùnak se tetszem"

TÉNYLEG egynek se?

Mert volt már itt ilyen kérdés, aztán kiderült, hogy sok fiúnak tetszik, de azok nem tetszenek neki. Tehát azok nem számítanak, és ezért nem tetszik "senkinek".

2015. jan. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Amit a #7 leírt, abban vannak féligazságok, néhány igazság is, de alapvetően egy bő lére eresztett jó nagy semmi.


Nem tudom hogy mit értesz normális alatt, leet hogy egyszerűen unalmas vagy. Nem kell plázacicának lenned ahhoz hogy észrevegyenek, de hogy konkrétan ki mikor, mitől vesz észre, azt neked kell tudnod.

2015. jan. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50 felett kicsit máshogy látom már ezt mind huszon évesen :D Azért mondtam, hogy ez most még humbug aztán a korral egyszer csak világossá válik :D
2015. jan. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!