Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha nagyon gazdag vagyok,...

Ha nagyon gazdag vagyok, akkor jól teszem hogy az ismerkedések elején (legalább az első szexig) nem sokat mutatok a gazdaságomból és így tudom hogy a lány nem a pénzemért szeret?

Figyelt kérdés

Tehát nem kocsival megyek randira, hanem busszal. Egy randira max. 2000 forintot költök (italra). Nem tízezres, hanem ezres nagyságrendű árú ruhákban megyek. Nem említem hogy jól fizető munkám van, vagy hogy bármilyen értelemben sok pénzem van vagy lehetne.


26/F


2015. jan. 5. 14:07
1 2
 11/13 anonim válasza:

Szerintem az igazán gazdagok senkinek se mutatják, hogy azok.

Nem tudom milyen korú nőkkel randizol, valószínű ha egy 25-30 közötti nő több milliós autóval érkezik a randira, s te busszal, és még nem el is titkolod, hogy sikeres vagy (egyébként sok tehetős ember nem jár mindig autóval, én is néha előveszem a biciklit), nem biztos hogy lesz következő randi, hiába vagy neki szimpi. Nem azért mert te "szegény" vagy ő meg "gazdag", hanem ilyen korban a nők valszeg már nem kalandot keresnek, így számít a pénz, egy esetleges későbbi családalapítás miatt.

Bár ahogy a kocsiban rádbukott a csajszi, nem hiszem hogy Te komolyat keresel :D

22

2015. jan. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült régen így találni normális csajt, direkt kopott ruhába mentem a randikra is ;)
2015. jan. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Csak kíváncsiság, bejött ez az ötlet? Találtál már így rendes lányt? (: 20/L
2015. dec. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!