Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha nagyon gazdag vagyok,...

Ha nagyon gazdag vagyok, akkor jól teszem hogy az ismerkedések elején (legalább az első szexig) nem sokat mutatok a gazdaságomból és így tudom hogy a lány nem a pénzemért szeret?

Figyelt kérdés

Tehát nem kocsival megyek randira, hanem busszal. Egy randira max. 2000 forintot költök (italra). Nem tízezres, hanem ezres nagyságrendű árú ruhákban megyek. Nem említem hogy jól fizető munkám van, vagy hogy bármilyen értelemben sok pénzem van vagy lehetne.


26/F


2015. jan. 5. 14:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
hát nagyobb eséllyel találsz olyan lányt aki téged szeret és nem a pénzed...
2015. jan. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

De kis okos :D

Titkold hónapokig aztán majd egyszer megmutatod neki mi is a helyzet ...

2015. jan. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Bár nem lottózom, de amikor régen eljátszottam a gondolattal, hogy nyerek pár milliárdot, azt találtam ki, hogy egy szót se szólok róla a jövőbeli barátnőmnek, csak ha igent mond a lánykérésre. :D
2015. jan. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha gazdag lennék örökre titok maradna. Azt hazudnám, hogy mit tudom én mit csinálok aki nem fix fizetést ad és mikor veszek valamit neki vagy magamnak azt mondom "ez sikeres hónap volt"...


De gazdagnak lenni jó lehet. Rögtön egy olyan dolgot van ami másnak nem lehetséges: lelki nyugalom.

2015. jan. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Csak közben ott van mindig egy olyan kísértés, hogy mutogassam a pénzemet meg a gazdagságomat. Tudom hogy akkor könnyebben szereznék nőt, vagy több nőt szereznék meg, de valahol rossz érzés lenne hogy nem magamért szeretnek, hanem a pénzemért.


Volt ilyen már, hogy az első randin a kocsimban leszopott egy lány, de ott aztán tényleg kiraktam mindent magamra, amiből látszik hogy van pénzem. Mivel egy normális, "álcázott" randin (amit a kérdés leírásában írtam) ilyen nem történik, ezért gondolom az is a pénzem miatt volt. Egy darabig jó volt rib-.ancokat dugni, akik a pénzemre gerjedtek, de most valahogy jobb olyanokat, akik "magamért" (tehát a személyiségemért) szeretnek.


Van egy jó barátom, aki szintén gazdag, ő is megpróbálkozott ezzel, hogy csak a személyiségével szedjen fel lányokat, de neki nem ment, mert ezek szerint nem olyan a személyisége, ami tetszik a nőknek. Nekem szerencsére megy, úgyhogy úgy érzem jól teszem hogy így csinálom.

2015. jan. 5. 14:16
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Haha ribiprivik:D
2015. jan. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem kell vele dicsekedni, nem kell mutogatni, hogy milyen gazdag vagy, csak ne vidd túlzásba a titkolózást annyira, hogy hazudozás legyen belőle. Mert egy értelmes, érett gondolkodású nő az anyagi helyzetedtől függetlenül is el fog küldeni a fenébe, ha kiderül, hogy hetekig, vagy hónapokig konkréten a képébe hazudtál.
2015. jan. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Alisha80 válasza:
58%
Szerintem meg nem kell eltitkolni semmit. Azzal becsapod őt is és saját magadat is. Hamar kiderül, hogy ki miért is van veled valójában.
2015. jan. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Stainless ***** válasza:
Szerintem se szólj először. Senkire sem tartozik az anyagi helyzeted. Elég akkor elmondani/megmutatni amikor már együtt vagytok egy ideje, és összeszoktatok.
2015. jan. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Attól függ, hogy mennyire vagy gazdag. Ha van 10-20 milliód, akkor szerintem fölösleges csórónak tettetned magad. Ha annál jóval több pénzed van, akkor nem rossz ötlet.
2015. jan. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!