Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi jár a fejében?

Mi jár a fejében?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit egy hazibuliban ismertem meg tavaly november elején.Ott nagyon közel kerültünk egymáshoz,beszéltünk aztán elkezdtünk smárolni...még este eljöttem mert sietni kellett,szóval egy búcsúcsók maradt az ajtóban.

Nem jelentkezett,nem jelölt be szóval a szokásos.Aztán szilveszterkor újra egy házibuliban kötöttem ki vele meg a barátaival.

A haverja jött és kérdezte hogy nekem nem jön be úgy?Meglepődtem mivel tudtom szerint ez fordítva van...

Kiderült hogy nem,és győzködték hogy ne engedjen el,de ő mondta hogy nem,nem...

Láttam de nem köszöntem mivel ő sem kezdeményezett.(tudom rossz)

Aztán mondták hogy legalább köszönjek hátha,de egyszerűen nem mert ha valaki akar valamit tesz érte.Hazamentem,elmúlhatott 3 amikor kaptam egy értesítőt,ő volt az.Bejelölt,de nem írt csak ennyi.

Miért nem lép?

Tudni kell hogy elvileg ilyen típus de nekem ez akkor sem magyarázat.Nagyon bejön,nem tudom mit tehetnék úgy hogy megmaradjon a tartásom...

Elvileg arra fogta hogy nincs ideje.



2015. jan. 4. 03:12
 1/2 NewFreeee ***** válasza:

Nem akar dugni...

Nincs ideje :'DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdddddd

Azt remélem te sem hiszed el, hogy nincs ideje leírni azt, hogy szia, csinos voltál a buliban. :DDDDDDDDdddd

Te most szivatsz ugye? :D

2015. jan. 4. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ugy ertem baratnore:"DDD
2015. jan. 4. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!