Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan "tanulhatom", hogy...

Hogyan "tanulhatom", hogy jobb legyen a szövegem?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, és nem volt még rendes kapcsolatom. Sajnos nehezen tudok ismerkedni a múltbeli sikertelenségeim miatt, és ezért nem is nagyon merek kezdeményezni. A lányokat általában szoktam érdekelni, bár ez néha talán a megjelenésem miatt van így. Divatos srácnak tűnök, de nehezen tudom eldönteni, hogy tetszem-e nekik, vagy csak szimpatikus vagyok. Utána már nehezebben tudok lépni, gyakran elstresszelem a lehetőségeimet, a "lehetséges" barátnő jelölteket.

Viszont amint iszom, ahogy tegnap is, sokkal felszabadultabb leszek, olyan magabiztos vagyok, hogy ha másnap visszagondolok rá, vagy a szituáció megtörténte után, nem tudom elhinni magamról, hogy ilyen sikeresen tudok érvényesülni. Olyan szövegek dőlnek néha belőlem, bármilyen hülyén is hangzik, hogy tudom pia nélkül nem tudnék ilyeneket, főként a félénkségem miatt. Persze a másik fél is iszik ilyenkor, de a lényeg az, hogy sokkal sikeresebbnek érzem magam. Szeretném ezt józanul is elérni, de nem tudom hogyan lehetnék ebben jobb. Tudom a legjobb az lenne, ha a gyakorlatba tudnám ezt fektetni, de sajnos ez elég nehéz, mivel viszonylag ritkán bulizok.

Hogyan tudnék fejlődni a magabiztosság terén? Miként lehetnék sikeresebb? Köszönöm a válaszokat:).



2015. jan. 2. 01:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a színészet segített. Kábé három évig jártam különböző amatőr társulatokba. Azóta egy, hogy nincs lámpalázam, nem izgulok semmin különösebben, kettő, nagyon sokat fejlődött a szókincsem, sokféleképp tudom kifejezni magam és ez különböző szituációkban fontos. Eleinte eljátszottam a szórakozóhelyeken, hogy én egy határozott, humoros, törődő, nyílt ember vagyok, aztán rájöttem, hogy ez jó dolog. Azóta nem játszom, nem színészkedek, csupán jönnek a dolgok maguktól. Ha van szabadidőd, mindenféleképpen ajánlom, hogy próbáld meg.
2015. jan. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
És a magabiztosság, amit ott szereztem, azt eredményezte, hogy mondhatni nincs nő, akivel eddig ne tudtam volna megszerettetni magam, ha akartam. (félre ne értsetek, nem vagyok puncivadász, eddig csak komoly kapcsolataim voltak)
2015. jan. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanilyen helyzetben vagyok :D


Nekem ez az első pár szemkontaktusnál fontos, utána már bekerül egy bizonyos 'zónába' szval onnantól már nem idegenként tekintek rá.


Viszont tetszik h logikailag lépésről lépésre építed fel a saját fejlődésedet, ellentétben sokakkal akik itt sajnáltatják magukat.

2015. jan. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ne akard megváltoztatni magad, olyan lányt keress, akinek úgy tetszel, amilyen valójában vagy. Keress szolidabb nőket, de azért értelmeseket, érzelmeseket. És ne félj a visszautasítástól, fel se vedd, lépj tovább.
2015. jan. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat, mentek a zöldek. :)

Az igazság az, hogy néha nekem is arra van szükségem, hogy kisírjam magam, és megírjam a nagyvilágnak a bajaimat. De miután megvolt ez a szilveszter, végre sikerült egy pici önbizalmat szereztem, egy lány rám is kattant (ő kezdeményezett), igaz ugyan, hogy nem tetszett nekem, de viszonylag rég éreztem, hogy ennyire rámkattant vna valaki, és a többi, amit írtam, az még jobban segített rajtam lelkileg.

A színészkedés tényleg jó ötlet, mindig is érdekelt, de lehet, hogy most komolyabban is el kellene gondolkoznom rajta, főleg úgy, hogy így még több embert is megismerhetnék. :)

2015. jan. 6. 00:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha az a lány nem tetszik neked, ne foglalkozz vele, majd eljön neked is az igazi!!! Kár a lány idejéért.
2015. jan. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!