Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A környékbeli csajok előtt...

A környékbeli csajok előtt leírtam magam a kis akciómmal. Úgy fest, hogy egy életre elintéztem magam. Jobb lenne meghalni?

Figyelt kérdés

Senki nem hív sehova se, mert biztos nem vagyok normális. Senki nem választ párjának, mert nem akarják, hogy gond legyen. És én sem tudok szeretni, egy önző szemét vagyok. Egyedül fogok meghalni, de nem gond, ez a természetes szelekció.

Bárcsak az egész világ megtapasztalná, hogy milyen érzés magamnak lenni. Ezerszer megbántam, hiába kérek bocsánatot, hogy felrúgtam egy széket és azt orditottam, hogy felvágom az ereimet. Valószínűleg barátokra csak a hozzám hasonló őrültek között találok.


2014. dec. 27. 20:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Költözz el.
2014. dec. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
miért tetted ezt? mennyi idős vagy?
2014. dec. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szard le azokat a csajokat és keress másokat. Csak próbálj meg nem balf4sz módjára viselkedni velük megint. Emiatt nehogy kinyírd már magad! (Ha mégis megtennéd, meg is érdemled).
2014. dec. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

26 vagyok, és szerintem nem is vagyok ember. Az ember társas lény, én meg nem érdemlem azt, mi másnak természetes.

És ha van Isten, akkor gyűlöl engem.

2014. dec. 27. 20:14
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor meg szedd össze a félelmeidet, lelki gondjaidat és kérj segítséget egy pszichológustól.
2014. dec. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

tudod a problémád akkor menj orvoshoz

te saját magad utálod

amíg nem szereted magad addig más hogy szeressen?

2014. dec. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
És te miért gyűlölöd magad?
2014. dec. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Próbáltam ezt a pozítiv gondolkodást meg énképet. Próbáltam normális lenni. A válasz mi volt?

"Hogy nem szeretnének velem beszélni és mutatkozni." Ezért nem éri meg, most is egész nap bent ültem a házba, néztem ki a fejemből. És néztem a csajoknak a képét, akik megtagadtatak tőlem.

Én rontottam el.

2014. dec. 27. 20:18
 9/12 anonim ***** válasza:

He! Csak nem pont ez volt az az eset ahol leírtad magad? :D :D


(+18)


[link]


(+18)

2014. dec. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Próbáltad már, hogy nem akarsz megfelelni?
2014. dec. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!