Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A környékbeli csajok előtt...

A környékbeli csajok előtt leírtam magam a kis akciómmal. Úgy fest, hogy egy életre elintéztem magam. Jobb lenne meghalni?

Figyelt kérdés

Senki nem hív sehova se, mert biztos nem vagyok normális. Senki nem választ párjának, mert nem akarják, hogy gond legyen. És én sem tudok szeretni, egy önző szemét vagyok. Egyedül fogok meghalni, de nem gond, ez a természetes szelekció.

Bárcsak az egész világ megtapasztalná, hogy milyen érzés magamnak lenni. Ezerszer megbántam, hiába kérek bocsánatot, hogy felrúgtam egy széket és azt orditottam, hogy felvágom az ereimet. Valószínűleg barátokra csak a hozzám hasonló őrültek között találok.


2014. dec. 27. 20:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Itt csak egy dolgot baszol el az életben, de azt nagyon. Mások miatt élsz, ahelyett, hogy önmagad miatt élnél. Másoknak próbálsz megfelelni, és közben szépen megfeledkezel a saját boldogságodról. És ha te magad boldogtalan vagy, akkor szerinted mások azt fogják látni, hogy boldog vagy? Marhára nem. Én sem ismerkednék egy lelkileg instabil, sérült emberrel.


Ráadásul elmondanám azt, hogyha mások miatt élsz, akkor mások fogják formálni az énképedet. És nem te magad. Ez pedig azért baj, mert abba pusztulsz így bele, hogy a mások által támasztott elvárásoknak megfelelj. Sokkal nagyobb kudarcnak fogod elkönyvelni, ha egy ponton nem felelsz meg másnak, mint annál a "boldogságnál" (inkább sikerélménynek nevezném), amit elérsz (jó szarul megfogalmazott mondat, na mindegy).


Azt kellene eldöntened, hogy jó-e ez az állapot neked, vagy sem. Ha ez megvan, arról dönts, hogy akarsz-e változtatni. És csak ezután lehet agyalni azon, hogy hogyan változtass, és mit.


16/L

2014. dec. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Képzeld, engem meg apám a személyes lábtörlőjének használ lépten-nyomon, mindennek elhord ha olyanja van, a karácsonyomat is teljesen elcseszte, szörnyetegnek és a társadalom szégyenének nevezett mindenféle ok nélkül! Ez szerinted jobb? Te még mindig jobb helyzetben vagy... Már nem is olyan rossz, igaz?! :) Költözz el, nekem sem marad más hátra, csak fejezzem be a tanulmányaimat. Öngyilkossággal fenyegetőzni pedig nem "kifizetődő", én is elsütöttem már, de igazából amilyenek az emberek, a kutyát sem érdekli, hogy mi van a másikkal, csak lenéznek érte és életképtelennek tartanak utána. Kitartás, majd idővel minden jobb lesz.
2014. dec. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!