Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 100 pasiból hány jön be...

100 pasiból hány jön be nektek társkeresőkön lányok átlagban?

Figyelt kérdés

2014. dec. 30. 19:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Barátnőm be volt reggelve ilyen helyre, vagyis valószínűleg még most is bevan, mert szeirntem nem törölte magát, körbenéztem és hát:


Lányok közül nagyon sok "szimpatikus" lány van,(barátnőm miatt, megválogatom mit mondok róluk :D )

de a férfiak...


10 férfiból:

- 3-4 az utolsó reményeit fűzi a társkeresésbe, valami belső, vagy külső okok miatt (rossz belső, vagy rossz külső).

- legalább 2-3-al semmi gond nincs, de önbizalomhiány nulla.


Máris 5-7-nél járunk.

- körülbelül 1-re mondom azt, hogy vetélytárs lehetne.

- többi csak szexpartnert keres és vagy unalomból van fent, de nem is olyan kiemelkedőek.


Másrészt:


Ha egy lány fent van egy társkeresőn, akkor ő párra vágyik, és megpróbál minden férfi ráugrani.


Ha egy férfi van fent akkor elgondolkodnak, hogy "na vajon mi a stikkje?" - ha képről nem esik le, mégpedig képről már mint írtam legalább 5 elbukik valahol.


Pesten elmész mondjuk a Puskás metróhoz, máris azt veszed észre, hogy ott helyben több "vetélytárs" van, mint egy ilyen társkeresőn összesen.

2015. márc. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Fú, de undorítóak az ideirogató egoista pi***ák kommentjei. Szánalmas eldeformálódott ízlésű gyökerek vagytok. Egy nőnél normális, hogy fent van társkeresőn mert ő boldog párkapcsoaltot akar? A csúnya férfiak meg ráugranak? Mi a f***sz?


1. A nő se csak azért van mert ő ezt az eszményi, NORMÁLIS monogám párkapcsolatot keresi. Ami monogám párkapcsolatról annyit, hogy 2 évig tartanak átlagban és a 30as éveitekre már bőven 2 számjegyű mennyiségű partnert fogyasztotok, de ebben is biztos csak a férfiak a hibásak. A nő is lehet fent azért mert önbizalomhiányos, mert kalandozni akar, vagy csak ismerkedni. És ez ugyanígy igaz a férfiakra is.


2. Az, hogy több férfi akar esetleg szexet természetes, mert a férfiakat ti is, meg ez az egész szociális, kultúrális berendezkedés sz***rrá frusztrálja szexuálisan, úgy, hogy közben tombol bennünk a szexuális vágy. Meg pont ez is nem érzitek, hogy kicsit visszás, hogy leszóltok minden pasit, de sz***rul néz ki, de azért megjegyzitek, hogy annak milyen jó teste volt? Akik szexet akarnak általában kigyúrják magukat, lebarnulnak, megcsinálják a sérót, meg még raknak magukra talán egy tetoválást, pont azért mert azt látják, hogy anélkül ők nem tudnak a lányokhoz közeledni. Így legalább kiesnek a csuklóból elutasított kategóriából, ahol bármit csinálhatnak, ő velük ki se kezdtek. Szóval a nő nyilván nem rakja fel magát egyértelmű jelzésekkel, hogy szexet akar, mert kicsit flörtölget valahol, és máris ott egy kanos férfi aki készen áll megdugni.


Azért vegyünk már tudomást azokról a folyamatokról, amik alakítják ezt a jelenséget. Én voltam fenn társkeresőn, de egyébként azt látom, hogy voltak fenn normális férfiak, és szép lányok. Inkább az a baj, hogy a lányok 70%-a a fotójával, meg a leírásával azonnal azt üzeni, hogy ugyanolyan, mint a többi, hogy ezeket a sötét társadalmi szokásokat, normákat, és a sztárvilág, közösségi média szörnyű példáit követve, csak ennek a csordának a szellemi tagja. Pedig ha normálisan lefotózná magát és írna valami őszintét magáról, 100ból akár 50 lány, kinézet alapján abszolút megnyerne. És csak azért 50, mert sajnos sok a kövér ember, meg nem mondom, én se vagyok álszent, nem szívesen járok egy nálam sokkal csúnyábbal, de még ő rá se mondom, h kizárt, hanem kinézet alapján nem győzött meg. Aztán ha a személyiségével igen, akkor ebbe az őrült világba simán fogom vele összekötni az életem.

2019. márc. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!