Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A fiuknak mert csak a r*banc...

A fiuknak mert csak a r*banc lanyok jonnek be?

Figyelt kérdés
..es aztan panaszkodnak h megcsaltak meg ijenek

#fiú #ri bancik
2014. dec. 30. 15:54
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

16-os valaszolo akit te ott leirtal mar a megjelenesebol latszik h egy bunko ,nocsabasz,penz ehes ember.

es nem bisztos h rendes az a lany akinek normalisak az eletszemszogei a latszat csal.vagy csak jol ba tudja csapni szegeny noket. :/

2014. dec. 30. 16:09
 22/34 A kérdező kommentje:
20-as valaszolo honnan tudod h a rendes lanyok nem szeretnwek dugni rendes lany allat csak azt ertem hogy ggyel csak .
2014. dec. 30. 16:10
 23/34 A kérdező kommentje:
Vannak olyan lanyok is akik azt se veszik eszre magukrol h riiibancok :P
2014. dec. 30. 16:17
 24/34 anonim ***** válasza:
Mert sajnos lassan ez a választék.Mellesleg az udvarlással nem mész semmire,mert "nyálas" meg kiment a divatból,és különben is...férfiatlan.A huszonéves csajoknak a nagy testű,izmos "férfiak" kellenek.Neked is csak a kinézet számít,kár tagadnod...
2014. dec. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

#24


Amit manapság elvárnak az a vizilabdázó-alkat kalandor fejjel.

2014. dec. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
"Kalandor fellel" az milyen...ezek hulye elvarasok es nem mindenkinek ilyenek.
2014. dec. 30. 16:32
 27/34 dávid2030 ***** válasza:

ezt cáfolom!

hogy is fogalmazzam meg...

a r*banc lányok nekünk olyanok mint egy svédasztal

jólnézki meg minden DE kiszámíthatatlan ki nyúlja le az utolsó falatot vagy hogy mi van rajta és még a gyomrod is el tudod vele rontani nagyon csúnyán aztán hoppon maradsz

a normális lányok meg egy "anya" aki tudja a kedvenc ételünket és habár nem mindig az van ami éppen jól esik de az kifizetődőbb hosszútávon és ha esetleg rosszul vagy akkor kikeveri a szódabikarbónát aztán jobban leszel

összesítve eleinte kell a kaland de aztán a 95% unk talál egy "anyát" egy normális igen szerethető lányt


ezt hogy leírtam igen becsüld meg mert most éhes lettem :)

bocs a helyesírási hibákért

2014. dec. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

#27-es erdekes osszehesonlitas...de nagyon aranyos. :D

de mi van addig a jo lanyokkal amig ti"kalandoztok" ?

2014. dec. 30. 17:14
 29/34 dávid2030 ***** válasza:

tudod mindig születnek fiúk és mindig lesz fiú aki már kikalandozta magát

a lányok találhatnak mindíg fiút

de gondolj bele ha nem kéne keresni a párod csak egy csettintésre lenne melletted valaki

te nem éreznéd rosszul magad miatta?

én nem örülnék hogyha mindíg lenne lány mellettem mert egy kapcsolat után dukál egy kis szünet

2014. dec. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Hany eves vagy h ilyen bolcs vagy :P ?
2014. dec. 30. 17:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!