Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Miért nem lehet egyértel...

Fiúk! Miért nem lehet egyértelműen leírni mit szeretnétek? Miért kell, hol így hol úgy beszélni?

Figyelt kérdés
2014. dec. 30. 15:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szívesen, én mindíg kimondom, max pofon a vége, de nem minden esetben:)

7. voltam

2014. dec. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mert, ha egyértelműen leírnánk egy lánynak, hogy "nagyon bejössz, szeretnélek megdugni minél hamarabb!" akkor feltehetően tiltás vagy jobb esetben törlés lesz a vége.
2014. dec. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nem esne szarul ha egy fiú odamenne hozzád és azt mondaná hogy: úgy megdugnálak.

Szerintem nem sok nő lenne erre vevő.

2014. dec. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Óóó 13. ne gondold ám. Vannak akiknél bejön, mert pl tapasztalat hogy előbb összejön valami ha kicsit bunkó vagy mintha nyálas...

"Lehet osztani hogy milyen nőket ismertem eddig meg, de így volt, ezt tapasztaltam."

2014. dec. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Dugni akarok. Ettől egyértelműbben nem tudom leirni
2014. dec. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Teljesen fölösleges őszintén leírni egy lánynak a vágyainkat, az érzelmeinket, ha mindezek után az esetek 99.999%-ában szarba se fog nézni bennünket.


Nem vagyok hülye, hogy újból beleessek ebbe a csapdába a 99.999%-os pofára esést kockáztatva.


Ha konkrétan az érzelmeimről, az érzéseimről kérdez valaki, általában terelni szoktam, vagy inkább viccesre fogom az adott helyzetet. Nem áll szándékomban sokadjára is hülyét csinálni magamból.

2014. dec. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Én pont most voltam így, szépen körülírtam. Azért igyekeztem tudatni a lánnyal, hogy mik a céljaim, azt hittem megértette.

De nem, valójában az árnyalt beszédet, utalásokat, nem értik a nők. Ezért elmondtam a nőnek, hogy csak szeretőként tudom elképzelni, párkapcsolatot nem. Meglepő módon megnyugodott, hogy elmondtam. Lehet azért, mert végre érti. Azóta is örül, amikor találkozunk. :)

2014. dec. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!