Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Miért nem lehet egyértel...

Fiúk! Miért nem lehet egyértelműen leírni mit szeretnétek? Miért kell, hol így hol úgy beszélni?

Figyelt kérdés
2014. dec. 30. 15:34
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
Ha a fiúk egyértelműen leírnák, hogy mit szeretnének, azt meg ti nem szeretnétek hallani.
2014. dec. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
74%
bizony
2014. dec. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Magam nevében tudok csak nyilatkozni. Én azért csinálom ezt, mert gyáva vagyok, félek felelősséget vállalni azért, amit elmondok, félek attól, hogy a lány másképp gondolja az adott dolgot. Például, félek elmondani, hogy tetszik nekem, és többet akarok tőle, mert mi van, ha ő egyáltalán nem így tervez velem?


21/F

2014. dec. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
sokkal jobb utalni a dolgokra mint szó szerint kimondani különben bukhatod a lányt.
2014. dec. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én mindig megmondom mit akarok és általában ez a vesztem.
2014. dec. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Lányként mondom azt, hogy ilyen téren mi lányok rosszabbak vagyunk. Vagyis több az olyan lány, aki összevissza körít mindent, és utána csodálkozik, hogy a fiú nem fogja fel amit mondd.

Amúgy én is szeretem az őszinteséget, az egyenes válaszokat. :)

2014. dec. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én csk jó keményen megb.zni szeretnélek:DDD

Tessék most örülsz?

2014. dec. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyből nyílt lapokkal játszunk akkor elüldözzük a lányokat. Meg furán is jönne ki ha azzal indítanál egy lánynál hogy, annyira szép vagy szeretnélek megismerni, egész éjszaka téged ölelnélek és szeretnélek. Ugye milyen riasztó lenne egyből ezt hallani egy vadidegentől?
2014. dec. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
* és még finom is voltam, mert ha még őszintébben írnánk, akkor úgy lenne hogy: Nagyon szép lány vagy, meg akarlak ismerni, össze akarok veled jönni, és szexelni egész nap.
2014. dec. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
7es: még ez is jobb lenne mint azt találgatni,hogy most mit is akarhat a másik..
2014. dec. 30. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!