Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mért van az, hogy...

Szerintetek mért van az, hogy a nőkkel bunkón kell beszélni hogy válaszoljanak?

Figyelt kérdés
Tarskereson irtam egy csajnak egy udvarias, rendes sima érdeklődő levelet és elutasitotta azt. Utána megint egy mergesebbet es arra meg válaszolt alpári módon felháborodottan. Szerintetek mért nem ment neki elsőre?
2014. dec. 29. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert a társkeresőkön azért van fent valaki, mert élőben fél ismerkedni (szerintem te is). Valami lelki probléma miatt van ez, pl. önbizalomhiány. Nem akarok belemenni ebbe, mert nem épp rövid téma, de ha jót akarsz magadnak, hagyd a társkeresőt.


17/L

2014. dec. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Na és msot te egyetlen HP alapján általánosítasz a Földön élő mind a 3 milliárd nőre?

Cska gratulálni tudok.

2014. dec. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja
2014. dec. 29. 19:28
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyébként meg: miért lenne bárkinek kötelessége válaszolni az összes érdeklődőnek? Tudod, hány levelet kap egy átlagos hölgy egy átlagos társkeresőn? Oké, persze, válaszolhatott volna egy "bocsi, de nem jössz be, és akkor se fogsz bejönni, ha még három bunkó hangvételű levelet írsz", de lehet, jobbnak látta, ha nem szembesít a tényekkel, hogy mennyire taszító vagy számára, hanem inkább csak megválaszolatlanul hagyja, a 30 másik hasonló üzenete mellett, amit aznap kapott.

Tudod, nem körülötted forog a világ.


Én mondjuk amúgy sem szeretem a társkeresőket. ISmerkedtem már interneten, sőt, mostani barátnőmet is ott ismertem meg (és már 2 éve boldogan együtt vagyunk), de nem társkeresőn, hanem facebookon.

2014. dec. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kötelező válaszolni? Na ugye, hogy nem.

Ezt már velem is kipróbálták gyakorin, úgy hogy fél óráig nem írtam vissza - abban a félórában rá sem néztem a gyikre, de ok

19/L

2014. dec. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves Simon. Nem kötelessége, de mikor egész nap a gep elott rohad (jelzi az oldal a belepest) és egy közös ismerős felől kérdezem csak, akkor talán nem szakafna bele a valaszba.
2014. dec. 29. 19:49
 7/8 A kérdező kommentje:

*szakadna


Amúgy még csak bokolni sem bokoltam neki...

2014. dec. 29. 19:50
 8/8 anonim ***** válasza:

Na ne szerénykedjünk. :D

Minden lánynak imponál,ha egy pasi bunkó vele az elején.Aztán már persze félre húzzuk a szánkat,hogy "mekkora egy bunkó alak",de akárhogy is van mégis a rossz fiúk a jó fiúk :)

2014. dec. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!