Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miről lehet beszélgetni a...

Miről lehet beszélgetni a lányokkal?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy elég hülye kérdés, bármiről lehetne beszélgetni velük, de valahogy mégsem haladok előre. Hamar elfogy a téma. Szoktam lányokkal beszélgetni, kérdezgetem őket a tanulmányaikról/munkájukról, hova szoktak járni szórakozni, mi a hobbijuk, mik a terveik a jövőre nézve stb, de ha ezeken túl vagyok akkor elfogynak a kérdések és nem tudok semmiről beszélgetni velük, egyszerűen nem jut eszembe semmi, főleg akkor, ha ők sem valami közlékenyek. Valószínűleg velem van a baj, mert sok lánnyal előfordult már ez. Úgy érzem, hogy untatom őket. Valamikor próbálnám megnevettetni őket, de nem jut eszembe semmi vicces. Veletek is előfordult már hasonló? Mi ilyenkor a teendő? Keressek más lányokat vagy az én hozzáállásomon kéne változtatni?

2014. dec. 30. 13:15
1 2
 11/11 anonim válasza:
en is lany vagyok es azt tudom mondani, hogy mikor mar feltettel egy tucat kerdest es a lany meg mindig csak felszavas valaszokat ad, akkor jobb bekenhagyni, ha majd jon egy olyan aki baratsags es laza es persze tutsz vele beszelgetni azzal biztos, hogy ossze is fog jonni valami :) nem kell feladni, proba szerencse :)
2015. ápr. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!