Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kevés közös témám van a...

Kevés közös témám van a lányokkal, ezért nem tudok sokat beszélgetni velük. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Engem inkább a komolyabb témakörök tudnak nagyon lekötni, mint a politika, tudományok, hírek, gazdaság, társ. problémák, ilyenek. 18 vagyok.

2014. nov. 11. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Politizálj! Aztán, ha már elismert leszel, nem lesz gondod a csajozással...


Komolyra fordítva a szót, semmiképpen se add fel, és az is lehet, hogy az első körben felesleges a partyarc plázacicákra túl sok energiát pazarolni. Habár ki tudja?...

2014. nov. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezek a dolgok engem is érdekelnek. Csak mivel nem értek többségükhöz.

De ha erről magyarázna nekem valaki azt érdekesnek találnám.

2014. nov. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kisboltos ***** válasza:
Egy picit próbálj meg általános dolgokról beszélni. Valamennyire biztosan fog menni, aztán gyorsan derítds ki ezen témák közül, amelyeket felsoroltál, melyikben jártas, és kezdjetek arról beszélgetni. Nem lehet nehéz.
2014. nov. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!