Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miről lehet beszélgetni a...

Miről lehet beszélgetni a lányokkal?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy elég hülye kérdés, bármiről lehetne beszélgetni velük, de valahogy mégsem haladok előre. Hamar elfogy a téma. Szoktam lányokkal beszélgetni, kérdezgetem őket a tanulmányaikról/munkájukról, hova szoktak járni szórakozni, mi a hobbijuk, mik a terveik a jövőre nézve stb, de ha ezeken túl vagyok akkor elfogynak a kérdések és nem tudok semmiről beszélgetni velük, egyszerűen nem jut eszembe semmi, főleg akkor, ha ők sem valami közlékenyek. Valószínűleg velem van a baj, mert sok lánnyal előfordult már ez. Úgy érzem, hogy untatom őket. Valamikor próbálnám megnevettetni őket, de nem jut eszembe semmi vicces. Veletek is előfordult már hasonló? Mi ilyenkor a teendő? Keressek más lányokat vagy az én hozzáállásomon kéne változtatni?

2014. dec. 30. 13:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A családjukról is kérdezheted őket. Van-e testvérük, stb. Ezt amúgy is szokták szeretni, mert látják rajtad, hogy komolyabban érdekled.
2014. dec. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Ugyanez a problémám :(
2014. dec. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A család jó ötlet, de ezt is kitárgyaltuk :)
2014. dec. 30. 13:30
 4/11 anonim ***** válasza:
Film? Zene? Stb. Nem igaz, hogy nem tudsz kitalálni valamit.
2014. dec. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Film, sorozat, zene, ezeket is mind megkérdezgettem, de ha olyan válaszokat adnak hogy "mindent meghallgatok" vagy "munka miatt nem sok időm van tv-t nézni" akkor megint nem nagyon tudok tovább haladni...
2014. dec. 30. 13:33
 6/11 A kérdező kommentje:

Megkérdezem mi újság? -Semmi.

Mit csinálsz/csináltál ma? Semmit, unatkozok.

2014. dec. 30. 13:36
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha majd találsz megfelelő beszélgető partnert meg fogsz lepődni, hogy nem kell előre gyártott kérdéseket feltenni és mégis elszáll az idő. Ha ilyen válaszokat adnak valószínűleg el is felejtheted azt a lányt, az nem akar semmit. Minden adódó alkalomból szóviccet kell csinálni, direkt helytelenül fogalmazni... ez szórakoztatja őket de oda kell figyelni kinél mit engedhet meg az ember... ne görcsölj légy laza...
2015. jan. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Velem pl perverz dolgokról is lehet beszélgetni, a perverz humort kifejezetten szeretem :D
2015. jan. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én azt tapasztaltam, hogy ez függ attól mennyire passzoltok össze, meg attól is hogyan indítsd a beszélgetést. Ha úgy indítasz hogy "Szia. Szimpatikus vagy. Írj kérlek pár sort magadról" az szerintem túl erőltetett. Szóval ne erőltesd mert akkor tuti nem fog sikerülni.
2015. jan. 2. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
En mint lany azt tudom mondani, hogyha mar tenyleg mindent vegigkerdeztel es semmi keppen nm nyilik meg a lany akkor hagyni kell. Ha egy lannyal van valami kozos tematok akkor elobb utobb megnyilik es akkor mar a beszelgetes is konnyebb.
2015. febr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!