Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedsz most valakivel itt? :3

Ismerkedsz most valakivel itt? :3

Figyelt kérdés

Vagy csak szimpi valaki? Ne írj nevet publicba, bár privátban írhatod, ha gondolod.


Milyenek itt az emberek szerinted? :$


17/L


2014. dec. 29. 01:30
1 2
 11/18 Csabawars válasza:
Én nem vagyok túl régóta az oldal tagja de azt mármost találkoztam egy nagyon kedves lánnyal akivel minden nap kicsit beszélgetünk:) Természetesen szimpatizálok vele^^ A többi emberről pedig annyit hogy sok féle van:) De jó részük segítő kész. Van aki bunkómód őszintén a szemedbe vágja mitgondol és mit kellene tenned és nem érdekli mennyire sértő ahogy fogalmazott de vannak olyanok is akik nagyon rendesen és törődően válaszolnak a kérdésekre:) Persze elkerülhetetlenek a trollok is meg a vicces fiuk / lányok akik inkább kifordítják a kérdező kérdését hogy mást megnevettessen(vagy csak bunkó legyen) de Összességében szerintem egy kedves társaság van itt :) ( van jó pár meleg is . engem nem izgat de ahogy láttam nagyon személyfüggő és érzékeny téma pár embernek :D)
2014. dec. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem, de ha gondolod, beszélgethetünk :)
2014. dec. 29. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Megoszlik a véleményem az itteni csajokról, fiúkról nem tudok nyilatkozni, mindössze párral beszéltem.
2014. dec. 29. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
46%
Nem ismerkedek most, de váltok néha privátokat emberekkel, a többséggel nincsen semmi bajom.
2014. dec. 29. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Most épp nem. Eddig 20-30 csajjal kezdtem itt ismerkedni, aki nem lépett le, és kicsit mélyebbre ástunk, annak általában kiderült valami defektje, vagy szimplán csúnya volt. De biztos vannak ténylegesen normálisak is, bár ők nagyobb eséllyel élnek kapcsolatban. Azért néha teszek még 1-2 próbát, hátha összejön.
2014. dec. 29. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Néhány napja beszélek itt egy lánnyal egész kedves,meg normális is,egyelőre csak barát szinten vagyunk,lehet azon is maradunk.
2014. dec. 29. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
2 értelmes embert ismerek itt a többi gagyi:)
2014. dec. 29. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
vannak tényleg cuki nők
2014. dec. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!