Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valakinek van kedve dumalni?

Valakinek van kedve dumalni?

Figyelt kérdés

De tenyleg dumalni normalis dolgokrol, unatkozom es aludni kene deeehat most epp lazadok a vilag ellen szoval nem fogok aludni soha hihi. Na jo majd fogok jol atvertem mindenkit ezt beneztetek

17L es nem, nem vagyok gyerekes a koromhoz kepest es lehet velem normalis dolgokrol beszelgetni nem kell eloiteleket gyartani koszonom.

szeretnek csatolni egy kepet is bizony


[link]


#swag#yolo#fckim13yearsold


2014. dec. 28. 01:23
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
66%
17 évesen mit lázadsz a világ ellen? ja azért mert iskolában mertek feladni a szünetre kötelező olvasmányt meg házit? ujuj de nagy lázadó vagy te, hallod e.
2014. dec. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:

Lazadok az ironia es a szarkazmus halala ellen. Ja es a humor se haljon mar ki konyorgom

plsplsplsplspslspslspsls

2014. dec. 28. 01:26
 3/38 anonim ***** válasza:
#1, szörnyű okosnak hiszed magad nemigaz?:D 17évesen szánalmas hülyegyerek mindenki, akinek a legnagyobb gondja az, hogy nincs kekszes milkacsoki. Persze hogy az. Egy 17éves nem képes észrevenni a problémákat, nem lehet elege a világból. Áá dehogy, 17évesen max legózni lehet, az a normális. De amúgy tényleg. Basszus mennyire igazad van. Amúgy jah, én is lázadok a kötelezők ellen, de tényleg. Ez a Bűn és bűnhődés elég durva. Fck my life.
2014. dec. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

Most itt tenyleg komolyan vette valaki hogy halal kivagyok a vilag miatt? Bar amugy ha itt tartunk 3beadandot kell csinalnom es ket temazarora keszulnom uuuristen ongyi leszek sracok

#piece

#lego

#oreoscsoki

#swag

#hamburger

2014. dec. 28. 01:34
 5/38 anonim ***** válasza:
Én meg Gyöngyi. *Ba dumm tss*
2014. dec. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Annyira tudtam hogy valaki el fogja loni:(
2014. dec. 28. 01:37
 7/38 anonim ***** válasza:
Magas labda volt, bocsi :D
2014. dec. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
szerintem arra nem igen találsz partenert hogy elsírd neki mi nyomja a pici szívedet. De ha szexchattet ajánlanál fel akkor lenne kivel írj.
2014. dec. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

Ez akkor sem volt fer :( en vezettem be a poen elso felet es a befejezesre valo jogot nem ruhaztam at senkire. Ebbol kovetkezik hogy #egy#csalo#vagy

koszonom

2014. dec. 28. 01:40
 10/38 anonim ***** válasza:
Na beáldozzam magam? xD Úgysincs jobb dolgom még 2óráig.
2014. dec. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!