Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek a lány felfogta,...

Szerintetek a lány felfogta, hogy jófejségből mondtam ezt, vagy nagyon bekavartam saját magamnak? (többi lent)

Figyelt kérdés

A szitu a következő:


Egy baráti társasággal elmentünk bulizni még 22-én így utoljára Karácsony előtt. Igazából egy pub-ban voltunk végig és beszélgettünk, meg piáltunk, semmi komoly.Ott volt legjobb barátom, a barátnője még 3fiú és 1-nek a barátnője és összesen 5lány,ott volt az a lány is,aki nekem tetszik. Már egy ideje ismerjük egymást,de csak most növesztettem meg a golyóimat, hogy elhívjam a szilveszteri bulimra.

A lényeg, hogy már egy jó másfél órája ott lehettünk,amikor egy túlsúlyos, az én szememmel csúnya lány félrehívott(jött 2 barátnője is,az egyik haverom nője volt,a másik a lány a legjobb barátnője ,csak tudnám minek jöttek), és megmondta nekem kerek-perec, hogy bejövök neki és szeretne velem karácsony után találkozni, beülni valahova.

Elég kellemetlen volt. Nagyon meglepett a lány őszintesége és férfiként tudom, hogy nagyon nagy bátorság kell leszólítani a kiszemeltedet, ezért nagyon megsajnáltam.

Megöleltem, és félhangosan azt mondtam neki,hogy meleg vagyok, ezért nincs barátnőm se(reméltem, hogy megérti, hogy nem akartam durván elküldeni a bús francba). Majd visszamentem az asztalhoz, de ők még ott álltak egy ideig, beszélgettek és néha felém pillantottak.Igazából nem érdekelt mit csinálnak, jól alakult az este, elmondtam a kiszemelt lánynak,hogy szeretném, ha eljönne a Szilveszteri bulimra, igent is mondott.

Viszont egy pár órával később, már a lányok nagy része kicsit furcsán viselkedett, a végén,amikor a haverommal utolsókként hazamentünk akkor már mindenki elég gyanús volt, még hazafele sem beszélgettünk túl sokat.

Azóta a lány sem írt akit meghívtam a bulira. Lehet csak az ünnepek miatt, de majd holnap rákérdezek.


Szerintetek felfogta a lány, hogy mit akartam? Vagy most már mindenki búzának tart és magyarázkodhatok addig, amíg nem lesz nőm?



2014. dec. 25. 00:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Inkább mondtam volna meg neki kedvesen, hogy a más valaki tetszik... Akkor az elutasított lány sem vette volna magára (Értsd: Nem sérült volna az egója, hogy vele van a gond...), illetve nem hoztad volna magadat kellemetlen helyzetbe.

Ki mint vet...

2014. dec. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt meg szívtad! - Tesóm válasza,ahogy elolvasta :D :D :D


Szerintem: ha bejössz a csajnak, és minden jól megy, akkor kit érdekel hogy búzának néznek? xDD


komolyra fordítva a szót, nem volt szerintem rossz ötlet, mert gondolom elég kínos lehetett pont olyankor, és talán ez volt a legkedvesebb elküldés :D


Majd ha eljön, akkor úgyis tisztázódik, sok sikert!

2014. dec. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy vadidegennek azt hazudsz, amit akarsz, de a saját ismeretségi körödben azért figyelj oda, mit terjesztesz magadról.
2014. dec. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1# Kedvességet próbáltam vetni, mégis búzát arattam :(


Egyébként köszi a válaszokat, remélem azért nem egyedül fogok hokizni Szilveszterkor :DDDD

2014. dec. 25. 00:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!