Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Gáz, ha nem tudom lejjebb...

Gáz, ha nem tudom lejjebb adni az igényeim? L

Figyelt kérdés

Általában a hosszú hajú pasik tetszenek, főleg a sötétbarna hajú, nagyon sötét szeműek. Volt már rövid hajú exem kettő is, szóval nem utasítok el ilyen miatt senkit, csak az ilyenekre figyelek fel elsőre.

Csak példaként, őt pl imádtam a filmben:

[link]



Mindenki mondja, hogy igazán észhez térhetnék, a külső csak a tiniket érdekli, nem igaz, hogy 14 éves szintjén ragadtam le 21 évesen.

csak sajna ez nálam nem tudatos. Már 8 évesen a rajzfilmekben is a hosszú hajú pasikat találtam szépnek valamiért.


Hogy tudnám megváltoztatni az ízlésem?


21L


2014. dec. 24. 12:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem kell megváltoztatni? Csak mert neked ez a kedvenced? Ne foglalkozz más véleményével. Én is a barna hajú férfiakba vagyok belehabarodva, mégis odavissza voltam már szőke hajúért is. Azt mondtad nem utasítasz el ezért senkit, akkor nem is kell rajta változtatni! :) 20l
2014. dec. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ja első mondat után nem kell kérdőjel bocsi
2014. dec. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sehogy, mert nem kell :) Előbb-utóbb eljön majd az igazi, aki mindenben stimmel, külsőleg és belsőleg is egyaránt!
2014. dec. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nincs azzal semmi gond, ha van egy ideálod. Akkor lenne baj, ha görcsösen ragaszkodnál ehhez. Nekem is van egy lányideál a fejemben, mégis volt, hogy totál az ellenkezőjébe szerettem bele a személyisége miatt.

Szóval, ha külsőleg nem az álmod, de szimpatikusnak tűnik, akkor érdemes egy esélyt adni.

2014. dec. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kar, hogy levagattam a hajam 8 eve...
2014. dec. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem gondolom, hogy gáz lenne. Ha neked az ilyen típusú fickó tetszik, akkor ez tetszik, ezen nem kell változtatni. Gondolom, ha van egy rövid hajú barátod, akkor nem erőlteted rá, hogy hosszú haja legyen.. szóval, nem gáz. :D

23/f

2014. dec. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hogyha vannak bizonyos elvárásaid, akkor olyanokat keress, akikben megvan ez eleve, ne pedig olyanokat akikben nincs és utólag akarod rájuk erőltetni.

Ha tejet akarsz inni, akkor keress egy tehenet, ne egy tyúkot kezdj el csesztetni, hogy adjon tejet

2014. dec. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Természetesen nem.

Csak jobban megnézem pl az utcán a hosszú hajú pasikat, mint a rövid hajúakat, ez tetszik jobban.

2014. dec. 24. 12:34
 9/11 anonim ***** válasza:
Igények? Ezek nem igények csak a neked tetsző dolgok. Miért kellene az izlésedet megváltoztatni? Mindenkinek van valami elképzelése az ideális partner külsejéről. Ameddig ez nem kizárólagos a párválasztásban, addig nincs gond.
2014. dec. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem "gáz", csak hülyeség, ahogy az emberek bezárják magukat ebben az "ideálnak" nevezett ketrecbe. Nekem nincs semmiféle idióta ideálom. Nem érdekel, milyen színű a haja, a szeme, hogy hordja a haját...stb Számomra a benső az elsődleges, a külsőnél pedig a kisugárzás fontos, illetve az összkép.
2014. dec. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!