Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nők miért inkább a pénzes...

A nők miért inkább a pénzes alakokra buknak?

Figyelt kérdés

2014. dec. 23. 23:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Pénzért minden megkapható, minden!
2014. dec. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Már hiányolom a "nekem sosem számított a pénz" típusú csajokat. Hol vagytok, tubicáim? Már-már ijesztő, hogy nem károgjátok órák hosszat a cáfolásaitokat.
2014. dec. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom...engem a szüleim úgy neveltek, hogy a szerelem, a barátság sosem arról szól, hogy kinek mennyi pénze van...az ő példájukat alapul véve én mindegyik esetben önzetlenül adok a másiknak...a barátaimban soha nem is csalódtam...a pasikban viszont annál inkább...naiv módon én azt hittem, hogy majd találok egy olyan srácot, aki értékeli azt, hogy nem egy számító kis ku*va vagyok, hanem egy odaadó, normális nő...és épp azt tapasztalom, hogy amelyik srác rájön arra, hogy nem sajnálok tőle semmit, kinyalom a seggét, az nem, hogy értékelné azt, amit kap...nem...fogja magát és kölcsön kér, elvár dolgokat, megkér arra, hogy vegyek ezt-azt, amit sosem viszonoz, ha elmegyünk valahová én fizetek, mert ő épp most nem tud...a szülinapi ajándékom elmarad, de az ő szülinapja előtt néhány nappal 30.000ft-os teniszütőt mutogat, célzottan, hogy ennek örülne, ha megkapná és még sorolhatnám...az utóbbi időben 3 ilyenbe futottam bele...:( baromira kiábrándító...


26/N

2014. dec. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Utolsó bújj el, attól hogy te neked nőd sem volt soha, még nem kell lenézni őket. Igen is vannak olyanok akiknek nem számít a pénz.

Mielőtt azt hinnéd hogy nő vagyok 19/f...

2014. dec. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
*utolsó előtti..:)
2014. dec. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
#14: Levágjalak onnan fentről a felhők közül? Te sem tapasztaltál túl sokat, ha még hiszel az ilyen mesékben...
2014. dec. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Na mesélj a keserűségedről, ennyire hülye te se lehetsz hogy azt hiszed minden nő a pénzre megy..
2014. dec. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!