Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Beszéljek vele? Vagy inkább...

Beszéljek vele? Vagy inkább hagyjam hadd oldódjon meg magától?

Figyelt kérdés

Nos, arról van szó, hogy lényegében bogarat ültettem a barátnőm fülébe és addig-addig mondogattam neki, hogy egy srác mennyire illene hozzá, míg valóban érdeklődést kezdett el mutatni felé.

A fiúval beszélgető viszonyban vannak, de elég szűkösen, vagyis nem állandó társalgó partnerek, meg úgy igazából nem lehet a sráccal rendesen kommunikálni, mert mindent elpoénkodik.

A lényeg a lényeg, hogy végülis a barátnőm küldött neki egy levelet, melyben elmondta, hogy bejön neki a fiú. Erre nem kapott vissza konkrét választ, nem mellesleg a srác ugyanúgy viselkedik vele, mint a levél előtt. Teljesen olyan, mintha elraktározta volna az információt, de itt meg is állt a folyamat. Kicsit rosszul érzem magamat, amiért ez miatt a barátnőm most szomorú. Nem tudom mit tegyek. Beszélgessek a sráccal és ébresszem rá arra, hogy ez így nem jó? Bármi is a válasza, konkrétan ki kéne mondania, mert ez így most eléggé bizonytalan.



#levél #barátnő #vallomás #tetszés #Tetszés kinyílvánítása
2014. dec. 18. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínű a srácot egyáltalán nem érdekli a csaj, vagy van másik kiszemeltje. Ezt ugyanúgy ahogy nálatok nőknél is előfordul, a pasi se fogja a csaj orrára kötni, szimplán nem foglalkozik vele, és várja, hogy lekopjanak róla.
2014. dec. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bár elég bunkó az ilyen srác (és ellentétes esetben a csaj is), de felesleges egy egész rohamosztagot ráküldeni, hogy márpedig vallja be, hogy ő nem akar semmit.
2014. dec. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én a helyedben tudod mit csinálnék?? Azt, hogyha mondjuk én lennék aki a levelet küldte annak a srácnak, akkor én magam mennék oda, és kérdezném tőle nincs-e valami konkrét mondanivalója. Ha van meghallgatom, ha nincs, hagyom a francba az egészet. Persze ez csak egy ötlet, várj meg más válaszokat is. :)
2014. dec. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne strapáld magad..ha kellenél neki (v.a barátnőd)akkor már rádnyomult volna.
2014. dec. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!